• Informacje na temat:

  andrzej chyra plotki

Artykuły na temat: andrzej chyra plotki
 • Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka ocieplili swoje relacje?

  Magdalena Cielecka (44 l.) i Andrzej Chyra (52 l.) byli kiedyś jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Czy nadal ich do siebie ciągnie?

 • Jeszcze niedawno w prasie huczało o rozstaniu aktorskiej pary - Andrzeja Chyry (42 l., "Dług" ) i Magdaleny Cieleckiej (34 l., "Palimpsest" ). Tymczasem gwiazdy polskiego kina pokazują się znów razem publicznie. Może to oznaczać, że postanowili wrócić do siebie lub to, że wspólne pokazywanie się jest częścią kampanii promocyjnej ich wspólnych filmów.

 • Andrzej Chyra: Między miłością a obowiązkiem

  Znajomi Andrzeja Chyry (53 l.) nie mogą się nadziwić, jak wielką aktor przeszedł przemianę. Wcześniej nie sądzili, że może być tak zaangażowanym ojcem.

 • M. Cielecka porzuciła A. Chyrę!

  Najpiękniejsza para polskiego show-biznesu, Magdalena Cielecka (34 l., "Samotność w sieci" ) i Andrzej Chyra (42 l., "Komornik" ) prawdopodobnie nie będzie dłużej razem. Burzliwy związek aktorskiej pary nigdy nie należał do najłatwiejszych, a decyzja o ostatecznym rozstaniu podjęta została przez Magdalenę Cielecką po kolejnej zdradzie Chyry - czytamy w dzisiejszym "Fakcie".

 • Cielecka wciąż kocha Chyrę

  Związek Magdy Cieleckiej (36 l.) i Andrzeja Chyry (44 l.) należał do wyjątkowo burzliwych. Rozstawali się, ostentacyjnie unikali na bankietach, by po krótkim czasie pokazywać się publicznie w czułych objęciach. I tak w kółko. Od jakiegoś czasu jednak nie widuje się ich razem. Chodziły plotki , że to Cielecka miała dość zdrad Chyry, który jest, jak wiadomo, wielkim kobieciarzem. Okazuje się, że...

 • Będą wreszcie razem?

  Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra nie potrafią żyć ze sobą, lecz bez siebie też im niełatwo. Czy dadzą sobie jeszcze szansę?

 • Magdalena Cielecka pokazała swój pierwszy tatuaż?! Ładny?

  Magdalena Cielecka raczej stroni od skandali i plotek. W środowisku uważana jest raczej za osobę spokojną i dystyngowaną. Jednak wygląda na to, że aktorka postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Była ukochana Andrzeja Chyry opublikowała bowiem na swoim Facebooku zdjęcie, które wywołało poruszenie wśród jej fanów. Okazuje się, że Cielecka zdecydowała się na pierwszy w życiu tatuaż! Jest on dość...

 • Kondrat u Skolimowskiego? "Nie przyjąłem żadnej propozycji"

  - Nie przyjąłem żadnej propozycji od nikogo - powiedział aktor. W ten sposób skomentował plotki o tym, że zagra w najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego "11 minut" (u boku m.in. Rutgera Hauera i Andrzeja Chyry).

 • Luxuria Astaroth wszystkich oszukała! Jej "dziewczyna" przerywa milczenie!

  ...ubijaniem masła (!) zachwycali się niemal wszyscy. Niedawno Luxuria "zagrała" epizod w filmie "Obietnica". Choć w filmie grają m.in. Andrzej Chyra, Bartłomiej Topa czy Jowita Budnik, producenci(...) się, że tam da mi buziaka niemal prosto w usta. Następnego dnia rano pisały o tym wszystkie portale. Luxuria była tak bezczelna, że plotki potwierdziła i nawet podała moje dane.  Mimo mojej...

 • Borys Szyc lubi szokować widza

  To będzie jego rok. Po przebojowej "Wojnie polsko-ruskiej", do kin wchodzi właśnie dreszczowiec "Enen", w którym gra główną rolę. Jeszcze tej jesieni zobaczymy kolejne trzy filmy z jego udziałem. Jak sam mówi, w życiu prywatnym też wszystko mu się wreszcie poukładało.

Wideo na temat: andrzej chyra plotki
 • W imię...

  Nowy film Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu", to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz...

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

 • Sponsoring

  Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia", w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć... Anna (Juliette Binoche), dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls - Charlotte (Anais Demoustier) oraz Alicję (Joanna Kulig). Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej...