• Informacje na temat:

  andrzej chyra samochód

Artykuły na temat: andrzej chyra samochód
 • Chyra znowu zabalował

  Po wyjściu z imprezy inaugurującej festiwal filmowy w Gdyni Andrzej Chyra i Cezary Kosiński byli w takim stanie, że taksówki musiała wezwać im... straż miejska.

 • Krawczyk o Chyrze: Sam powinien sobie pomóc

  Imprezowy styl życia Andrzeja Chyry (45 l.) matwi znanego piosenkarza, Krzysztofa Krawczyka (63 l.). Artysta tak przejął się postępowaniem aktora, że zasugerował mu, aby podjął leczenie...

 • "Nie udało mi się założyć rodziny"

  ...wszystkich jego przedstawieniach. "Jestem zakochana cały czas" - mówiła. Niestety, para rozstała się w 2005 roku. Wkrótce Magda związała się z aktorem Andrzejem Chyrą. Marzenia zwyczajnej dziewczyny z Żarek...

 • Ostatni klaps na planie "Nauki latania"

  W piątek, 13 lipca, sceną na drewnianym moście w Osuchowie nad Pilicą, zakończyły się zdjęcia do filmu Andrzeja Jakimowskiego "Nauka latania". W produkcji zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Małgorzatę Foremniak, Andrzeja Chyrę, Andrzeja Mastalerza, Rafała Guźniczaka oraz 11-letnią Olę Prószyńską. W ostatni dzień zdjęciowy na planie z dziennikarzami spotkali się realizatorzy filmu

 • Video, DVD: "Tulipany" Jacka Borcucha

  W czwartek 29 września do wypożyczalni trafia na video i DVD film "Tulipany" w reżyserii Jacka Borcucha. Ten nostalgiczny film idealnie pasuje na początek jesieni. Poza tym warto popatrzeć sobie na dawno nie widzianą na ekranie Małgorzatę Braunek.

 • Trudne wybory, ciężkie decyzje

  Polska "Obietnica", rumuńska "Pozycja dziecka", a także hollywoodzkie "Witaj w klubie" i "Ocalony" - te filmy w piątek, 14 marca, zadebiutują na ekranach naszych kin.

 • Wielkie rzeczy Krzysztofa Krauzego

  Na tegorocznym, jubileuszowym XXV Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Krzysztof Krauze, twórca głośnego "Długu", otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Filmowców Polskich za swój ostatni film "Wielkie rzeczy: Gra". Obraz jest środkową częścią telewizyjnego tryptyku. Już w piątek, 29 września, o godzinie 12.00 reżyser będzie gościł na naszej CZATerii. Zapraszamy.

 • Festiwal w Gdyni na półmetku

  Od poniedziałku, 13 września, trwa 29. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W konkursie głównym bierze udział 20 filmów, w tym aż 13 premierowych. Także 20 filmów zgłoszono do konkursu kina niezależnego. W sobotę, 18 września, ogłoszony zostanie tytuł filmu, który w tym roku zdobędzie gdyńskie Złote Lwy. Tymczasem na półmetku festiwalu mówi się już o pierwszych faworytach.

 • Wenecja: Wielki wstyd Steve'a McQueena

  Piski niezadowolenia i gwizdy pojawiają się na weneckim festiwalu od kilku dni najczęściej na samym początku projekcji, kiedy po raz kolejny publiczność jest zmuszona do oglądania do kuriozalnego spotu reklamowego festiwalu.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.