• Informacje na temat:

  andrzej chyra se

Artykuły na temat: andrzej chyra se
 • Andrzej Chyra: Chcę pokazać Tadziowi świat

  ..."Nie jestem na prostej. Teraz też się ciągle rozglądam i próbuję nie ulec rutynie i nudzie" - zaznacza w ostatnim wywiadzie dla "Vivy!"Andrzej Chyra (55 l.), ale dodaje także, że bywa szczęśliwy(...) pracy na planie "W imię..." związał się z młodszą od siebie asystentką produkcji Pauliną (30 l.), niewiele osób wierzyło, że ta relacja przetrwa. Jednak w 2015 roku para doczekała się dziecka. Andrzej...

 • Andrzej Chyra: Wreszcie zagrałem porządnego człowieka

  "Mój ojciec często zadawał mi pytanie, dlaczego wreszcie nie mogę zagrać porządnego człowieka?" - mówi Andrzej Chyra i zapowiada przełomową rolę w karierze. W filmie Jacka Lusińskiego, poruszającym i inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami "Carte blanche", aktor wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że

 • Andrzej Chyra: Koniec tacierzyńskiego?

  Andrzej Chyra (51 l.) wraca do pracy! Po słodkim okresie urlopu "tacierzyńskiego" będziemy mogli go podziwiać w nowych produkcjach.

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Andrzej Chyra: Między miłością a obowiązkiem

  Znajomi Andrzeja Chyry (53 l.) nie mogą się nadziwić, jak wielką aktor przeszedł przemianę. Wcześniej nie sądzili, że może być tak zaangażowanym ojcem.

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

 • Andrzej Chyra powiedział stanowcze "nie"?

  W związku Andrzeja Chyry (51 l.) i Pauliny (27 l.) dochodzi do pierwszych poważniejszych spięć? Podobno para pokłóciła się o to, jak będzie wyglądała dalsza opieka nad niemal rocznym synem.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • Ojcostwo ponoć diametralnie odmieniło Andrzeja Chyrę (51 l.)!

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

Zdjęcia na temat: andrzej chyra se
 • Andrzej Chyra
 • Andrzej Chyra
Wideo na temat: andrzej chyra se
 • W imię...

  Nowy film Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu", to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz...

 • Nieulotne

  "Nieulotne" to pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

 • Sponsoring

  Małgośka Szumowska, autorka głośnych "33 scen z życia", w swoim nowym filmie, wnikając w fascynujący i zaskakujący świat młodych call girls, ukazuje czego pragną kobiety i o czym marzą mężczyźni, a boją się powiedzieć... Anna (Juliette Binoche), dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls - Charlotte (Anais Demoustier) oraz Alicję (Joanna Kulig). Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej...

Dyskusje na temat: andrzej chyra se