• Informacje na temat:

  andrzej deskur dzieci

Artykuły na temat: andrzej deskur dzieci
 • Andrzej Deskur znów zostanie ojcem?

  Kolejne radosne wydarzenie szykuje się w życiu Andrzeja Deskura (45 l.) i jego żony. Już teraz z niecierpliwością na nie czekają.

 • Pierwsi zagrożeni w "jak Oni..."

  Rozpoczęła się piąta edycja show "jak Oni śpiewają". W pierwszym odcinku na zagrożonych pozycjach znaleźli się Ola Nieśpielak i Andrzej Deskur. Pierwszą szóstkę i to od najsurowszej osoby w jury - Elżbiety Zapendowskiej, dostał Robert Kudelski.

 • Andrzej Deskur w żałobie. Ta śmierć to wielki cios

  Andrzej Deskur (47 l.) kilka tygodni temu pożegnał ukochaną mamę. Jej śmierć to dla niego wielki cios. Teraz porządkuje mieszkanie po matce i znajduje wzruszające pamiątki.

 • Znamy uczestników 12. edycji "Tańca..."

  Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota.

 • Andrzej Deskur: To byłby szok w jego rodzinie

  ...- powiedział "Twojemu Imperium" Andrzej Deskur (45 l.). - Ciąża Tomiły nie była dla mnie zaskoczeniem. Rozmawialiśmy wcześniej na ten temat. Chcieliśmy zostać rodzicami i... stało się! Moja rodzinna(...). Jeszcze nie wie, jaką niespodziankę szykuje mu teraz los. - Płeć jest owiana tajemnicą, więc albo urodzi się syn, co wywoła szok w rodzinie, albo kolejna córcia - zastanawia się Andrzej Deskur. - Ja...

 • "Ma świadomość swojej urody i wykorzystuje to"

  Joanna Orleańska ma urodę delikatnej blondynki i taka właśnie - uległa wobec męża despoty jest Róża, którą gra w "Galerii". - Trudno mi zrozumieć taką postawę - mówi aktorka.

 • Andrzej Deskur nie miał pracy i musiał zatrudnić się w przedszkolu

  Andrzej Deskur (45 l.) chude lata ma już za sobą. Właśnie dostał nową pracę i to w aż czterech serialach.

 • Patricia Kazadi w "Tańcu z gwiazdami"

  Powoli kompletuje się oficjalna lista uczestników nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami", który 5 września zadebiutuje na antenie TVN. Kolejną "gwiazdą" tanecznego show będzie Patricia Kazadi.

 • Andrzej Deskur wziął ślub!

  Andrzej Deskur (45 l.) wreszcie spełnił swoje największe marzenie i wziął ślub. Nie przed ołtarzem, ale za to w pięknej scenerii.

 • Korzeniowski w "Tańcu z gwiazdami"

  Już we wrześniu Robert Korzeniowski zaprezentuje swoje parkietowe umiejętności. Były mistrz olimpijski i świata w chodzie wystąpi w 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: andrzej deskur dzieci
Wideo na temat: andrzej deskur dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...