• Informacje na temat:

  andrzej duda żona

Artykuły na temat: andrzej duda żona
 • Andrzej Duda tłumaczy, dlaczego jego żona milczy!

  Prezydent Duda tłumaczy postawę swojej żony w najnowszym wywiadzie...

 • Bracia Tkacz: Jak dwie krople wody

  Podobni jak dwie krople wody, niezwykle uzdolnieni aktorsko i urodzeni, aby grać w filmach. Bracia-bliźniacy Andrzej i Kamil Tkacz opowiadają o swoich przeżyciach na planie "Biegnij, chłopcze, biegnij".

 • Andrzej Duda: Koniec z ziemniakami polanymi sosikiem grzybowym. Żona odchudza prezydenta!

  Andrzej Duda (43 l.) w ostatnim czasie mocno przytył. Żona rozpoczęła więc starania, by wrócił do formy.

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Andrzej Duda powraca na Instagram! Dużo prywatnych zdjęć!

  Andrzej Duda (46 l.) po długiej przerwie powraca na Instagram. Opublikował... selfie! A co jeszcze znajdziemy na jego profilu? Całkiem sporą ilość prywatnych zdjęć. Są na nich m.in. Agata Kornhauser-Duda i Kinga Duda.

 • Krakowski Festiwal Filmowy po selekcji

  Dobiegła końca praca komisji selekcyjnej 46. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W tym roku do selekcji zostało zgłoszonych 1315 filmów z całego świata, w tym 207 propozycji z Polski. Wśród nadesłanych tytułów, 557 to krótkometrażowe filmy fabularne, 456 to filmy dokumentalne, 190 to animacje, a pozostałe 100 to filmy eksperymentalne.

 • Andrzej Duda: Niebezpieczne hobby prezydenta. Agata Duda boi się o męża

  Obserwujący z brzegu prezydenta żona i funkcjonariusze BOR zamarli. Rozpędzony skuter, na którym Andrzej Duda (45 l.) z fantazją kręcił piruety na wodach Bałtyku, nagle gwałtownie skręcił w lewo(...) to Andrzej Duda potraktował wywrotkę z humorem. Do akcji natychmiast wkroczyli oficerowie BOR, ale on wrócił na skuter. Podejmowanie ryzyka to dla niego nie pierwszyzna. Od dziecka uprawiał sport...

 • "Fruwający radośnie balon"

  Absolutnie, niesamowicie, totalnie, cudownie - takich określeń Kasia Nosowska w rozmowie z Michałem Boroniem używała niemal co chwilę. Te przysłówki śmiało można także zastosować do "UniSexBlues", nowej solowej płyty wokalistki grupy Hey (premiera 28 maja 2007 roku). Absolutnie nieprzewidywalne, niesamowicie różnorodna, totalnie ekspresyjna i cudownie zwariowana - listę można ciągnąć w nieskończoność.

 • Andrzej Duda o żonie: Funkcje pierwszej damy wykonuje wzorowo! Kocham ją i płacę za nią ZUS!

  Andrzej Duda (43 l.) udzielił wywiadu, w którym zaprzeczył rzekomym plotkom o kryzysie w jego małżeństwie z Agatą.

 • Kraków: Rozdano Smoki i Lajkoniki

  We wtorek wieczorem 28 maja, zakończył się 42. Krakowski Festiwal Filmowy. Grand Prix - Złotego Smoka - w konkursie międzynarodowym zdobył irański film "Parnian". W konkursie ogólnopolskim zwyciężył film "Himilsbach - prawdy, bujdy, czarne dziury". Pracom jury przewodniczyli Agnieszka Holland (konkurs międzynarodowy) i Sławomir Idziak (konkurs ogólnopolski).

Zdjęcia na temat: andrzej duda żona
Wideo na temat: andrzej duda żona
 • Andrzej Duda znudzony defiladą?

  Podczas wojskowej defilady w Warszawie z okazji Święta Wojska Polskiego doszło do dość zabawnej sytuacji z udziałem Andrzeja Dudy. Jak możemy zaobserwować w relacjach z defilady, prezydent w pewnym(...) znudzenia, a wymowny gest uznała za ostentacyjne ponaglanie wojska. Jednak niektórzy są przekonani, że Duda zwyczajnie starał się uchronić swoją małżonkę przed wdychaniem kłębiących się spalin pochodzących

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Wachowicz gościła Dudę z żoną u siebie w restauracji! Smakowało!

  Ewa Wachowicz kilka miesięcy temu otworzyła swoją pierwszą restaurację w centrum Krakowa. Smakołykami u gwiazdy Polsatu zajadali się już m.in. Edyta Górniak i Andrzej Duda z małżonką. Jak tę wizytę wspomina Ewa?

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...