• Informacje na temat:

  andrzej grabowski i żona

Artykuły na temat: andrzej grabowski i żona
 • Andrzej Grabowski pomaga żonie finansowo!

  Andrzej Grabowski (64 l.) nie zostawił żony w potrzebie!

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Andrzej Grabowski w końcu rozwiódł się z żoną!

  Andrzej Grabowski (65 l.) i Anita Kruszewska-Grabowska (48 l.) w końcu po długiej sądowej batalii doszli do porozumienia i sąd mógł orzec rozwód.

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Andrzej Grabowski pogodził się z żoną?!

  Po wielu miesiącach konfliktu małżeńskiego wygląda na to, że Andrzej Grabowski (64 l.), jeden z gwiazdorów serialu "Świat według Kiepskich", i jego żona, charakteryzatorka Anita Kruszewska (46 l.), zakopali topór wojenny. - Andrzej wspiera Anitę finansowo, a w święta złożyli sobie życzenia - powiedziała "Twojemu Imperium" osoba dobrze zorientowana w relacjach między małżonkami. - Wierzę, że...

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Andrzej Grabowski rozwodzi się z żoną. Tygodnik odsłania kulisy

  Sąd właśnie orzekł rozdzielność majątkową Andrzeja Grabowskiego i jego żony Anity Kruszewskiej. Oznacza to, że aktor wszystko, co zarobi, może zatrzymać tylko dla siebie.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Andrzej Grabowski: Miesięcznie przeznaczam na żonę prawie 10 tys. złotych!

  Jeszcze niedawno plotkarskie magazyny rozpisywały się na temat kryzysu w związku Andrzeja Grabowskiego (64 l.) i Anity Kruszewskiej (45 l.). Dziś aktor przelewa na konto żony sporą sumę pieniędzy.

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

Zdjęcia na temat: andrzej grabowski i żona
 • Andrzej Grabowski z żoną
 • Andrzej Grabowski z żoną
 • Andrzej Grabowski z żoną
Wideo na temat: andrzej grabowski i żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: andrzej grabowski i żona