• Informacje na temat:

  andrzej kaczmarek

Artykuły na temat: andrzej kaczmarek
 • "Rojst": Andrzej Seweryn: Mam szczęście do młodych reżyserów

  ...- W sytuacji, która następuje, postanawia być jak bohater rodem z filmów Clinta Eastwooda - mówi Andrzej Seweryn o bohaterze, którego gra w produkcji Showmax "Rojst".

 • Eliminacje do Przystanku Woodstock 2015: Kandydaci nawet z Botswany

  Zostały dwa tygodnie do końca I etapu Eliminacji do 21. Przystanku Woodstock. Dotychczas zgłosiło się ponad 250 wykonawców, w tym zespoły z całego świata - od USA, przez Brazylię, kraje europejskie, a nawet afrykańską Botswanę.

 • Andrzej i Agata Dudowie zmagają się z kryzysem?! Ojciec prezydenta komentuje

  Sporo mówiło się, że Andrzej (44 l.) i Agata (44 l.) Dudowie od jakiegoś czasu nie mogą znaleźć wspólnego języka i coraz więcej ich różni. Byli nawet tacy, którzy przekonywali, że para prezydencka wkrótce się rozwiedzie! Do tych plotek odniósł się ojciec prezydenta.

 • Eliminacje do Przystanku Woodstock 2015: Znamy półfinalistów

  24 wykonawców znalazło się w gronie półfinalistów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2015.

 • Agata i Andrzej Dudowie starają się odbudować swoją relację

  Ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. Prasa rozpisuje się, że Agata (44 l.) i Andrzej (43 l.) Dudowie oddalili się od siebie. Mimo nieporozumień i gorszego okresu oboje nadal się kochają. W odbudowaniu idealnych relacji małżeńskich pomagają im wspólne wyjazdy, wiara i modlitwa.

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • "M jak miłość": Uwiedzie Andrzeja?

  Nie ukrywam, że skoro trafił mi się taki diament, zamierzam pana bezwzględnie wykorzystać... - takie dwuznaczne słowa usłyszy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) od swojej nowej szefowej.

 • Jan A.P. Kaczmarek w Sejmie

  Jan A.P. Kaczmarek , zdobywca Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel" , spotkał się we wtorek, 19 kwietnia, w Sejmie z marszałkiem Włodzimierzem Cimoszewiczem. Kompozytor od kilku dni przebywa w Polsce, gdzie pracuje nad muzyką do swego najnowszego filmu "Dreamer".

 • "M jak miłość": Budzyński skazany?!

  Nieprawdziwe zeznania Kaczmarek pogrążą Andrzeja!

 • Andrzej Seweryn ambasadorem

  Andrzej Seweryn został ambasadorem. Nie oznacza to jednak, że popularny aktor poszedł w "dyplomaty". Seweryn został ambasadorem Warszawy w staraniach o tytuł w konkursie Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Zdjęcia na temat: andrzej kaczmarek
Wideo na temat: andrzej kaczmarek
 • "M jak miłość": Polowanie na Andrzeja

  Wygląda na to, że życie Andrzeja (Krystian Wieczorek) wkrótce zostanie wywrócone do góry nogami. Wszystko przez Karolinę (Iga Górecka), pracownicę kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński), która czuje się niedoceniona przez prawników. Dodatkowo całą sytuację zaognia Magda (Anna Mucha), gdyż, według Karoliny, jest niesprawiedliwie faworyzowana przez Andrzeja oraz Wernera

 • "M jak miłość": Odcinek 1468.

  Budzyński i Werner, na prośbę Agnieszki, podejmują się obrony Koteckiego, bandyty, który zawarł układ z prokuraturą i ma zeznawać przeciwko mafii. Jola Kaczmarek ostrzega jednak kolegów, że sprawa jest niebezpieczna i wyznaje, że sama też ma problemy przez jednego z gangsterów, Borysa, z którym wdała się w romans. Wieczorem Magda i Andrzej odkrywają z przerażeniem, że ich mieszkanie zostało

 • "M jak miłość": Odcinek 1369.

  Zduńskiego w szpitalu odwiedza Magda. Przyjaciółka ma dla niego szczególny prezent. Szybko ucieka, żeby Andrzej nie był zazdrosny o byłego kochanka. Paweł odkrywa, że ma w szpitalu gigantyczny dług(...) dotyczące przetargu, w którym bierze udział kancelaria Budzyńskiego. Od razu przekazuje je Joli Kaczmarek. Asia poznaje Oksanę, sprzątaczkę, która pracuje dla jej sąsiada. Kobieta zdradza jej, że Ostrowski

Dyskusje na temat: andrzej kaczmarek
 • Re: "Komisarz Alex": Beata Fido przez 8 lat grała w amerykańskich teatrach!

  Lista PiSowskich Patriotów walczących z czerwoną hołotą: 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. 2. Wojciech(...) przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych. 4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek