• Informacje na temat:

  andrzej kot

Artykuły na temat: andrzej kot
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny okazał wielkie serce. A skradł je... Sami zobaczcie!

  Andrzej Piaseczny (47 l.) tym gestem udowodnił, że ma ogromne serce. A skradł je właśnie... Krym. Wokalista przygarnął bezdomnego psa i dał mu dom oraz swoją miłość.

 • Jan Komasa i Tomasz Kot z medalami Gloria Artis

  Śpiewaczka operetkowa Grażyna Brodzińska, wokalistka Agnieszka Chylińska, językoznawca Jan Miodek, reżyser Jan Komasa i aktor Tomasz Kot są wśród artystów i uczonych uhonorowanych przez minister kultury Małgorzatę Omilanowską medalami "Zasłużony Kulturze - Gloria Artis".

 • Krakowscy podróżnicy są twórcami telewizyjnego programu "Światowiec", który od lat jest nadawany w krakowskim oddziale TVP. Elżbieta i Andrzej są także autorami licznych publikacji książkowych oraz(...) Elżbietę i Andrzeja potwierdzi, że są ludźmi wyjątkowymi. Sami nigdy nie zdecydowaliby się poprosić publicznie o pomoc. Inicjatywa utworzenia tej Grupy Wsparcia dla Lisowskich wyszła od grupy najbliższych...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Czarodziejski kot i siedem życzeń

  Darek ratuje przed podwórkowymi chuliganami czarnego kota i zabiera go do domu. Okazuje się, że zwierzak potrafi mówić i nazywa się Rademenes. Wdzięczny za uratowanie życia, obiecuje chłopcu spełnić siedem życzeń dzięki mocy staroegipskiej magii. "Siedem życzeń" był jednym z najsłynniejszych seriali młodzieżowych lat 80. Scenariusz napisali wspólnie Andrzej Kotkowski i poeta-muzyk Maciej...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • ..." Rafała Kmity wystawionym w Krakowskim Teatrze Scena STU w 2002 r. Był Tytusem w "Testosteronie" Andrzeja Saramonowicza (2005), w reż. Piotra Urbaniaka. W czasie studiów wystąpił w przedstawieniu(...) i na złe" (2004-2005), "Wiedźmy" (2005). Był handlowcem Jackiem Darewiczem w "Camera Cafe" (2004) Jurka Bogajewicza i komisarzem Andrzejem Grudzińskim w "Kryminalnych" (2005). Wystąpił w dokumencie...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Elżbieta i Andrzej Lisowscy: Zaczynamy wszystko od nowa!

  Elżbieta. "Najbardziej żal mi kotów. No i może moich starych irańskich książek. Mam nadzieję, że uda się odzyskać przynajmniej część archiwum zapisanego na twardych dyskach komputera" - mówi Andrzej(...)Ten słoneczny poranek nie zapowiadał niczego złego. Plaże w kambodżańskiej Sihanoukville kusiły białym piaskiem i błękitem morza, do którego Elżbieta zamierzała wskoczyć zaraz po śniadaniu. Andrzej...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

Zdjęcia na temat: andrzej kot
Dyskusje na temat: andrzej kot