• Informacje na temat:

  andrzej młynarczyk z rodziną

Artykuły na temat: andrzej młynarczyk z rodziną
 • "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk świętuje 15-lecie pracy artystycznej

  W poniedziałek - 20 kwietnia - minie 15 lat od dnia, kiedy Andrzej Młynarczyk, czyli Tomasz Chodakowski z "M jak miłość", zadebiutował na profesjonalnej scenie. Zaczynał dopiero studia w Akademii Teatralnej, gdy zagrał swą pierwszą rolę - mordercę w "Makbecie" w krakowskiej Bagateli.

 • Andrzej Młynarczyk zakochany?

  Jako jedyny uczestnik "Celebrity Splash!" wykonał dwa skoki w dwóch różnych drużynach. Skorzystał z tej drugiej szansy i awansował do ćwierćfinału. W sobotę wywalczył już półfinał, stając się jednym z faworytów programu.

 • "M jak miłość": Ktoś będzie go prześladował

  Wkrótce Jacek (Jan Wieczorkowski) zaproponuje Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), by zaczęli razem nowy, wspólny biznes, lecz Chodakowski mu odmówi.

 • "M jak miłość": Uciekająca panna młoda

  Agnieszka zostawi Roberta i ucieknie sprzed ołtarza. Niedoszła panna młoda uda się do Warszawy, prosto w ramiona Tomka. Chodakowskiemu miłość wyzna też inna kobieta...

 • "M jak miłość": Stanie się coś złego?

  Wypadek Tomka (Andrzej Młynarczyk) uświadomi całej rodzinie, jakie mogą być konsekwencje pracy w policji.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Młynarczyk: Każda nagroda jest ważna

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O pierwszą statuetkę w swojej karierze walczy nominowany w kategorii: Aktor, Andrzej Młynarczyk.

 • Młynarczyk: Każda nagroda jest ważna

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O pierwszą statuetkę w swojej karierze walczy nominowany w kategorii: Aktor, Andrzej Młynarczyk.

 • "M jak miłość": Asia dostanie dom w spadku!

  Niebawem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dostanie klucze do domu, który odziedziczy po Tomku (Andrzej Młynarczyk). Z kolei Wojtuś (Feliks Matecki) zyska czworonożnego przyjaciela Karmela.

 • "M jak miłość": Zdradzi żonę?

  Słomiany wdowiec zwykle narażony jest na wiele pokus. Odkąd Małgosia (Joanna Koroniewska) wyjechała do Rzymu do pracy, jej mąż Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) coraz więcej czasu spędza z Agnieszką (Magdalena Walach), swoją dawną ukochaną, obecnie panią prokurator.

Zdjęcia na temat: andrzej młynarczyk z rodziną
Wideo na temat: andrzej młynarczyk z rodziną
 • Każda nagroda jest ważna

  Andrzej Młynarczyk nominowany jest do Telekamery 2011 w kategorii: Aktor. To już 14. edycja plebiscytu Tele Tygodnia. "Każda nagroda jest ważna. To jest wyraźny znak, że to co robimy, podoba się" - tłumaczy Andrzej Młynarczyk. Telewidzowie mogli dostrzec aktora w serialach: "Oficer", "Rodzina zastępcza", "Kryminalni" czy "Pierwsza miłość", ale produkcją, która uczyniła go sławnym jest "M jak

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

Dyskusje na temat: andrzej młynarczyk z rodziną
 • Re: "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk jednak znika z obsady?!

  Też tak uważam.Pan Andrzej nie zabrał głosu w tej sprawie.Myślę, że to ściema i sen Aśki.Pan Andrzej wie jak fani go uwielbiają i myślę że jest to dla niego ważne i to docenia.Będzie dobrze. Trzeba poczekać na wiadomość od Pana Andrzeja.Ja osobiście wbrew doniesieniom wierzę że tomek wybudzi się ze śpiączki i będzie zdrowy i szczęśliwy ze swoją rodziną.

 • Re: Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski)

  Tak to jest gdy nie zajmuje się rodziną, i ma czas dla wszystkich tylko nie dla najbliższych. Bohater i zginął bohatersko, na służbie. Portącony przez samochód.

 • Re: Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski)

  Nie podoba mi się , bardzo mi się nie podoba jako aktor, jako mężczyzna nic specjalnego, zwykły laluś. No cóż jako Tomek to nie jest wzór cnót, kariera zawodowa , Agnieszka i zupełny brak zainteresowania rodziną. Jak braknie postaci to nie będę płakała. Są lepsze męskie postaci w serialu.