• Informacje na temat:

  andrzej nejman dzieci

Artykuły na temat: andrzej nejman dzieci
 • Andrzej Nejman: Za co podziwia żonę?

  Mówi o sobie, że jest w gorącej wodzie kąpany. Wybuchowy temperament Andrzeja Nejmana (43 l.) dobrze zna rodzina i koledzy z pracy. - Ale po burzy zawsze przychodzi słońce - śmieje się aktor. Jak(...) pomagają. Dzieci mają rozmaite zajęcia dodatkowe w szkole, nie nudzą się. Zresztą sporo czasu spędzają z nami w teatrze. Wychowujemy je nie przez nakazy i zakazy, raczej przez rozmowę, wzajemne poznanie...

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Czekają na drugie dziecko

  Andrzej Nejman jest już tatą dwuletniego Kuby, który na świat przyszedł 7 marca 2007 roku. Od pewnego czasu nie udziela się również na planie "Złotopolskich". "Z głodu nie umrzemy" - mówi w rozmowie z "Rewią". "Najważniejsze jest utrzymanie standardów życia mojej rodziny na odpowiednim poziomie, ale też nie mogę być kojarzony z Waldkiem. Chociaż na pozór decyzja wygląda dość ryzykownie dla całej...

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Czyje to dziecko?

  Andrzeja Nejmana. Zagra on jednocześnie Aleksa Rutę - tancerza, który trafi do Leśnej Góry na operację żylaków oraz Macieja Torowskiego, u którego lekarze również podejrzewają zakrzepicę żył. Mężczyźni są...

 • Andrzej Nejman: Ciężkie życie dyrektora

  Swoje potrzeby zawsze stawiał na dalszym planie. Często zapomina o sobie, bo zawsze jest coś ważniejszego. Ale się nie oszczędza!

 • Dali z siebie wszystko... na boisku

  Gwiazdy stołecznego Teatru Kwadrat spotkały się w weekend w Rawie Mazowieckiej, by podczas całodniowej imprezy zbierać fundusze na rzecz dzieci walczących z nowotworami. Jednym z punków programu imprezy był mecz siatkówki plażowej, w którym niezwykłą sprawnością popisała się Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia".

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.

 • Lekarze

  ...sumienia, że nie zapobiegła tragedii. Leon wciąż pomaga Basi w gromadzeniu literatury do artykułu, który stażystka ma napisać. Na SOR trafia kilkulatek z poważnym urazem nogi. Ojciec chłopca (Andrzej Nejman) stale kłóci się z byłą żoną (Bożena Stachura).

 • Andrzej Nejman, najlepiej znany jako Waldek Złotopolski, został tatą. Jego syn Jakub przyszedł na świat 6 marca w jednej z warszawskich klinik.

Zdjęcia na temat: andrzej nejman dzieci
Dyskusje na temat: andrzej nejman dzieci