• Informacje na temat:

  andrzej nejman syn

Artykuły na temat: andrzej nejman syn
 • "Złotopolscy": Pamiętacie Waldusia ze Złotopolic? Co dziś robi Andrzej Nejman?

  Andrzej Nejman, czyli niezapomniany Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich", od kilku lat kieruje warszawskim Teatrem Kwadrat, na scenie którego występują największe polskie gwiazdy. Pomaga mu w tym... żona, która pracuje w Kwadracie jako kierownik działu marketingu. Państwo Nejmanowie niedawno świętowali 20. rocznicę ślubu.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "Barwy szczęścia": Miłość na scenie, miłość na ekranie - rozmowa z Michałem Rolnickim

  ...zacząłem tęsknić za moją macierzystą sceną na Śląsku, ale tęsknota musiała obejść się smakiem, bo zadzwonił do mnie Andrzej Nejman, dyrektor Teatru Kwadrat. Przyjąłem jego propozycję, mimo że miałem(...) teraźniejszą scenę. Po przeczytaniu tekstu, wątpliwości się rozwiały. Andrzej Nejman zostawił tylko szkielet opowieści z pierwowzoru zręcznie go uwspółcześniając. Cieszę się, że biorę udział w tym...

 • Andrzej Nejman, najlepiej znany jako Waldek Złotopolski, został tatą. Jego syn Jakub przyszedł na świat 6 marca w jednej z warszawskich klinik.

 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  ...- stał Dionizy (Henryk Machalica), a należeli do niej: syn Dionizego Marek (Kazimierz Kaczor), jego żona Barbara (Anna Nehrebecka) i ich dwaj synowie Waldek (Andrzej Nejman) i Kacper (Andrzej Piaseczny(...) dla mnie od nich wszystko się zaczęło i zawsze będę z sentymentem wracał do tego serialu - mówi Andrzej Nejman, który przez 13 lat wcielał się w rolę Waldka Złotopolskiego. - Na początku nie...

 • Dramatyczna walka o życie

  Huśtawka emocji w serial u "Tylko miłość". Rodzina Roznerów dowiaduje się, że Maria (Halina Golanko) jest umierająca. Uratować może ja przeszczep nerki. Dawcą organu może być jej porzucony syn - Adam (Andrzej Nejman).

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Brauera. Mają dwóch synów: Brunona (9 l.) i Gustawa (3 l.). Aktorka od 1999 roku związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat (którego dyrektorem od 2010 roku jest Andrzej Nejman), a w czerwcu 2012 roku(...)W rolę słodkiej Marcysi bezbłędnie wcieliła się 23-letnia wówczas Magdalena Stużyńska. Waldka Złotopolskiego zagrał jej rówieśnik Andrzej Nejman. Zarówno dla Magdaleny Stużyńskiej, jak i dla...

 • Andrzej Nejman: Ciężkie życie dyrektora

  Swoje potrzeby zawsze stawiał na dalszym planie. Często zapomina o sobie, bo zawsze jest coś ważniejszego. Ale się nie oszczędza!

 • ...oraz przyjaciele Marty z teatru. Wśród gości pojawili się m.in. Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Kasia Glinka i Aldona Jankowska. W tym roku o Maćku Zieniu było naprawdę głośno i to z dwóch(...) po fakcie" - dowiedział się tygodnik "Rewia". W tym roku rewolucji w swoim życiu postanowił dokonać także Andrzej Sołtysik (48 l.). Dziennikarz TVN na początku maja poślubił swoją ukochaną, 25

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.