• Informacje na temat:

  andrzej nejman z żoną

Artykuły na temat: andrzej nejman z żoną
 • Andrzej Nejman: Za co podziwia żonę?

  Mówi o sobie, że jest w gorącej wodzie kąpany. Wybuchowy temperament Andrzeja Nejmana (43 l.) dobrze zna rodzina i koledzy z pracy. - Ale po burzy zawsze przychodzi słońce - śmieje się aktor. Jak się pracuje razem z żoną, Małgorzatą? Trochę się tego obawiałem, nie chciałem być posądzany o nepotyzm. W przypadku mojej żony wszystko wyszło na szczęście naturalnie. Z Małgosią niedługo będziemy...

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "Złotopolscy": Pamiętacie Waldusia ze Złotopolic? Co dziś robi Andrzej Nejman?

  Andrzej Nejman, czyli niezapomniany Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich", od kilku lat kieruje warszawskim Teatrem Kwadrat, na scenie którego występują największe polskie gwiazdy. Pomaga mu w tym... żona, która pracuje w Kwadracie jako kierownik działu marketingu. Państwo Nejmanowie niedawno świętowali 20. rocznicę ślubu.

 • Andrzej Nejman: Ciężkie życie dyrektora

  Swoje potrzeby zawsze stawiał na dalszym planie. Często zapomina o sobie, bo zawsze jest coś ważniejszego. Ale się nie oszczędza!

 • Andrzej Nejman odchodzi

  Decyzja Andrzeja jest zaskakująca - w tym roku jego żona Małgorzata urodziła synka, więc potrzebują stałych i pewnych dochodów. On sam zdaje się nie dostrzegać konsekwencji tego kroku: "Z głodu nie(...) z seriale m w zgodzie, ale na zawsze." "Przyszedł na mnie czas. Teraz chciałbym dostać jeszcze jedną szansę. Dlatego mam prośbę do reżyserów: dajcie mi szansę zagrać coś nowego." Na miejscu Andrzeja...

 • Waldek Złotopolski tatą!

  Andrzej Nejman (33 l.), czyli serial owy Waldek Złotopolski, ma powody do dumy. Już w tym tygodniu aktor zostanie tatą - donosi "Super Express".

 • "Klan": Tłumy gwiazd na premierze spektaklu "Ciotka Karola 3.0"

  Dyrektor Teatru Kwadrat, Andrzej Nejman, czyli Waldek ze "Złotopolskich", postanowił sprawdzić się jako reżyser. W sobotę na deskach Teatru odbyła się premiera sztuki "Ciotka Karola 3.0" w reżyserii Nejmana.

 • Poszuka pocieszenia u innej

  28 maja zakończy się emisja odcinków trzeciej transzy serial u "Tylko miłość". Czy Rafał odtrącony przez ukochaną kobietę Maję i omamiony przez byłą kochankę Sylwię, zacznie szukać pocieszenia u tej trzeciej?

 • "Ojciec Mateusz": Ze Złotopolic do Sandomierza

  W 226. odcinku "Ojca Mateusza" (emisja w TVP1 w czwartek 31 sierpnia) w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Andrzeja Nejmana, czyli niezapomnianego Waldka Złotopolskiego ze "Złotopolskich", który w tym roku świętuje 20-lecie pracy artystycznej.

 • Jak ONI zaśpiewali!

  W Polsacie ruszył nowy muzyczny show "Jak ONI śpiewają". Powitał widzów gorącymi, latynoskimi rytmami i gwiazdami najpopularniejszych seriali . Waldek Złotopolski zaśpiewał Ricky'ego Martina, a Halinka Kiepska próbowała sił w repertuarze Jennifer Lopez..

Zdjęcia na temat: andrzej nejman z żoną
 • Andrzej Nejman z żoną
 • Andrzej Nejman z żoną
 • Andrzej Nejman z żoną
Wideo na temat: andrzej nejman z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…