• Informacje na temat:

  andrzej piaseczny dziewczyna

Artykuły na temat: andrzej piaseczny dziewczyna
 • Oto dziewczyna Nergala

  Dominika pytana przez dziennikarzy o Nergala, obraca wszystko w żart. A jednak SHOW udało się ustalić, że Adam zaprasza piękną modelkę na randki i mówi o niej: „Moja dziewczyna”.

 • "The Voice Of Poland": Łzy Andrzeja Piasecznego

  Tym razem zespoły Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Nergala walczyły o udział w półfinale. Kto tym razem pożegnał się z "The Voice Of Poland"?

 • ...przymknęli jednak oko na jego braki warsztatowe i fałszowanie i Mateusz pokonał fenomenalną Anię Karwan i oryginalną Romkę, Weronikę Curyło. Z pewnością z werdyktu ucieszył się jego trener Andrzej Piaseczny, który z Grędzińskim nawiązał niebywałą nić porozumienia. Jednak tak naprawdę to jego pierwsza płyta zweryfikuje wszystko. Na nią przyjdzie nam jednak chwilę poczekać. Przez wielu to właśnie...

 • Polskie płyty 2012: Walentynki z Górniak, Steczkowska później

  Wydawcy uchylili rąbka tajemnicy, jakich polskich płyt możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Nowe albumy szykują m.in. Andrzej Piaseczny, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz prawdopodobnie Bajm, Hey czy Myslovitz.

 • Rozdano Eska Music Awards

  .... Najlepsza w kategorii Debiut Roku była Kesha, która swoją statuetkę odebrała za oceanem. Na miejscu był na szczęście zdobywca kolejnej nagrody. W kategorii Artysta Roku niepokonany był Andrzej Piaseczny(...), gdy weszła już na scenę, nie potrafiła dojść do siebie, nie wiedziała nawet komu ma dziękować. Trudno się temu dziwić: dziewczyna dopiero zaczyna, a już zdobyła statuetkę. Mniej histerycznie zareagowała...

 • Seweryn Krajewski: Jak tam jest

  "Jak tam jest" to tytuł nowej płyty Seweryna Krajewskiego. Popularny kompozytor ponownie współpracuje z wokalistą Andrzejem Piasecznym.

 • Żona wyprowadziła się od Krajewskiego

  Jest kompozytorem wielu niezapomnianych przebojów. W latach 70. był liderem legendarnego zespołu Czerwone gitary. Niedawno przypomniał się publiczności, występując w duecie z Andrzejem Piasecznym. Jego powrót na scenę został przywitany entuzjastycznie, tym bardziej że Seweryn Krajewski z natury jest człowiekiem niezwykle kameralnym, zamkniętym w sobie, unikającym ludzi. Taki był zawsze. Nawet...

 • "The Voice Of Poland": Słodkie jest życie faworytów (jurorów)

  "Jesteś przedłużeniem mojego penisa w tym programie" - w ten sposób Nergal pochwalił "swojego zawodnika" Damiana Ukeje, nie starając się nawet ukryć, kto jest jego ulubieńcem z zespołu. Swoich wyraźnych faworytów, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc jurorów, mają również Kayah i Ania Dąbrowska. Czy to jest fair wobec pozostałych uczestników "The Voice Of Poland" i idei programu w ogóle?

 • Grzeszczak: Nie potrafię nasycić się sukcesem

  Rzadko udzielasz wywiadów. Bardzo mi miło, że dla nas zrobiłaś wyjątek. Sylwia Grzeszczak: - Ja też się cieszę. Kiedy widziałyśmy się ostatnio, naszą rozmowę przerwał telefon od Andrzeja Piasecznego. Gratulował ci nagrody, którą zdobyłaś podczas ostatniego festiwalu w Opolu. Przyjaźnisz się z ludźmi z branży? S.G.: - Telefon od Andrzeja był bardzo miły, ale prawdę mówiąc, nie przyjaźnię...

 • "Przypomnieć się"

  W drugiej połowie lat 90. przeboje "Niecierpliwi", "Budzikom śmierć" i "Prawie do nieba", śpiewała niemal cała Polska. Pochodziły one z solowego debiutu...

Wideo na temat: andrzej piaseczny dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.