• Informacje na temat:

  andrzej piaseczny i jego rodzina

Artykuły na temat: andrzej piaseczny i jego rodzina
 • Andrzej Piasek Piaseczny: wzdychają do niego setki kobiet, on wybrał inaczej!

  W sercu Andrzeja Piaska Piasecznego (47 l.) od lat niepodzielnie króluje tylko jedna kobieta - jego mama Alicja. Artysta nie tylko sprowadził ją do swojego domu w Górach Świętokrzyskich, ale i poświęca jej wiele uwagi. To najważniejsza osoba w jego życiu.

 • Seweryn Krajewski: Geniusz i domator

  Seweryn Krajewski we wtorek, 3 stycznia, skończył 65 lat. Unikający rozgłosu muzyk jest jednym z najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej i nie bez przyczyny nazywa się go rodzimym Paulem McCartneyem.

 • Andrzej Piaseczny podjął zaskakującą decyzję!

  Andrzej Piaseczny (47 l.) po intensywnym roku w życiu zawodowym postanowił nieco odpocząć. Jego nagłe zniknięcie może też pomóc w wyciszeniu medialnych spekulacji na temat jego życia intymnego...

 • Andrzej Piaseczny poczuł ojcowski instynkt?

  Andrzej Piaseczny (43 l.) do tej pory nie skomentował zamieszania, które wywołał jego były przyjaciel Michał Piróg (35 l.). Zamiast dementować plotki, piosenkarz woli spędzać czas z rodziną!

 • Piasek nie dogadywał się z ojcem: Nasze relacje nie były łatwe

  Andrzej Piaseczny (46 l.), choć jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, żyje z dala od błysków fleszy i nie lubi, gdy ktoś nazywa go gwiazdą.

 • Piasek: Pojednałem się z ojcem, gdy był na łożu śmierci

  Z ojcem długo nie miał kontaktu, pogodził się z nim dopiero w obliczu choroby. "Gdy odchodził, a umierał na raka, zaczęliśmy poważnie rozmawiać, także o śmierci" - wyznaje Andrzej "Piasek" Piaseczny (44 l.).

 • Dawid Ogrodnik został ojcem?! Marta Nieradkiewicz zaczęła rodzić, gdy... on był na imprezie?

  Jak można wyczytać w mediach. Dawid Ogrodnik (31 l.) podobno właśnie został ojcem! Jego ukochana, Marta Nieradkiewicz (34 l.), miała zacząć rodzić, kiedy on przebywał na imprezie. "Rzucił wszystko i popędził do szpitala" - mówią znajomi aktora.

 • Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż przeżywają kryzys w związku?

  Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. Im lepiej rozwija się jej kariera, tym gorzej dogaduje się z mężem. Ukochany aktorki źle czuje się z tym, że to jego żona zarabia na utrzymanie ich rodziny. Czy pokonają ten kryzys?

 • "Klan": Milecka pocieszy Pawła Lubicza po śmierci żony?

  ...  Przygotowując się do naszej rozmowy, wrzuciłam w wyszukiwarkę internetową Twoje nazwisko i natychmiast w jego kontekście pojawiło się hasło... ambasador. - Jakkolwiek to zabrzmi, właśnie(...) brały udział najwybitniejsze osoby z regionu. W mojej kategorii nominowano m. in. Agnieszkę Krakowiak-Kondracką, czyli znakomitą scenarzystkę wiodącą “Na dobre i na złe", wokalistę Andrzeja Piaska...

 • Skandale i wybryki w 2014 roku!

  ..." postanowił dociec, kim jest tajemniczy mężczyzna opisywany przez Piróga. Według ustaleń tabloidu to nie kto inny, a Andrzej "Piasek" Piaseczny! Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych rewelacji(...) kolejnym bohaterem polskiej prasy stał się aktor serialowy, Marek B. Jeden z tabloidów poinformował, że w jego samochodzie policja znalazła 8 gramów marihuany, co podlega karze trzech lat pozbawienia...