• Informacje na temat:

  andrzej piątek trener

Artykuły na temat: andrzej piątek trener
 • "Barwy szczęścia": Sałatka wstrzyknie sobie testosteron?

  Sałatka (Patryk Pniewski) będzie w szoku, gdy dowie się, że w ampułkach, które dostał od trenera, znajduje się... testosteron. - Jeśli to wyjdzie na jaw, to koniec z Powiślem – stwierdzi Darek (Andrzej Niemyt), gdy Józek wprost zapyta go, czy powinien donieść na selekcjonera i kolegów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Halejcio zdziera koszulę z Barańskiego

  W najbliższy piątek po świątecznej przerwie wraca na antenę Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kulę pozostało 6 par, wśród nich urocza Klaudia Halejcio i jej taneczny partner i trener Tomasz Barański. W piątek zatańczą miks paso doble i tango.

 • "Barwy szczęścia": Darek i Władek przeprowadzą się do... Estonii?

  Władek (Przemysław Stippa) poinformuje Darka (Andrzej Niemyt), że siedziba jego firmy zostanie wkrótce przeniesiona do... Estonii. - Trochę zimno, ale trudno... Jadę z tobą – zdecyduje Janicki. - W Estonii też są drużyny piłkarskie – doda.

 • Rafał Brzozowski jest tak blisko

  Coraz większą popularność zdobywa singel "Tak blisko", który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Rafała Brzozowskiego. Płyta o tym samym tytule ukaże się 7 sierpnia.

 • Weekend w serialach

  Piątek "Klan" odc. 3080 Przed sklepem Elżbieta spotyka Borysa. Chłopak informuje ją, że zerwał kontakty z Kamilą. Po powrocie do domu Chojnicka próbuje dowiedzieć się od dziewczyny, co sprawiło, iż nie chce rozmawiać z przyjacielem. Kama twierdzi, że Borys jest strasznym hipokrytą. "Pierwsza miłość" odc. 2447 Na imprezie u "Kaśki" Luiza zjawia się w towarzystwie trenera fitnessu. Zachowanie...

 • Księżna, ksiądz i podróże w czasie

  Tylko 6 filmów debiutuje w piątek na ekranach kin. Wśród nich znalazły się: biografia księżnej Diany z rolą Naomi Watts, "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej z nagrodzoną w Gdyni kreacją Andrzeja Chyry oraz brytyjska komedia sci-fi "Czas na miłość" w reżyserii Richarda Curtisa ("Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill").

 • Weekend w serialach

  Piątek: "Pierwsza miłość" odc. 2083 Jowita ostatecznie udaje się na wizytę do lekarza. Po wstępnych badaniach Tudziak nabiera podejrzeń, że być może nie jest to grypa ale ciąża. Radek ucieszy(...) odkrywa, że nieżyjący nurek szukał czegoś więcej niż zatopionych skarbów. Chin Ho dowiaduje się, że Kono ma dostęp do jego policyjnego konta. Śledczy prowadzą także sprawę morderstwa trenera siatkarek...

 • Dary dla fundacji Anny Dymnej

  Ponad 25 tysięcy złotych zebrano na charytatywnych imieninach znanych Ann, które odbyły się w nocy z czwartku na piątek (4-5 sierpnia) w warszawskim hotelu "Sobieski". Pieniądze zasilą konto fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Startuje "Taniec z gwiazdami"

  To oni rozgrzeją do czerwoności parkiet tanecznego show. Która z pary biorących udział w "Dancing with the Stars" tym razem okaże się najlepsza? Pierwszy odcinek show już w piątek, 5 września, o 20:05 w Polsacie.

 • Futbol. Gra o wszystko

  "Do przerwy 0:1", "Piłkarski poker", "Boisko bezdomnych" - to tylko kilka przykładów dowodzących, że piłka nożna w Polsce jest tematem, który świetnie sprawdza się także w kinie. W piątek, 23 maja, na ekrany wchodzi kolejny film "kopany" - dokument Michała Bielawskiego "Mundial. Gra o wszystko".

Wideo na temat: andrzej piątek trener
 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

 • Trener bardzo osobisty

  Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją...

 • Wałęsa. Człowiek z nadziei

  Jak stało się możliwym, by jeden człowiek potrafił tak bardzo zmienić współczesny świat? W filmie o Lechu Wałęsie pytanie to stawia Andrzej Wajda. Wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy reżyser próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności robotnika w charyzmatycznego przywódcę. Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności, co dało energię dla przemian przerastających ówczesną...