• Informacje na temat:

  andrzej seweryn zony

Artykuły na temat: andrzej seweryn zony
 • Andrzej Seweryn zaliczył wpadkę po piątym ślubie! Nie wpuścił żony na noc poślubną!

  Andrzej Seweryn (69 l.) ślubował miłość już piątej żonie! Po uroczystej kolacji był jednak tak oszołomiony całym wydarzeniem, że… zapomniał o ukochanej!

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Krystyna Janda i Andrzej Seweryn: co zniszczyło ich małżeństwo?

  ...​Krystyna Janda (64 l.) i Andrzej Seweryn (71 l.) tworzyli małżeństwo przez kilka lat. Pewnego wieczoru aktorka spakowała się, wzięła córkę i wyprowadziła się do mamy. Było to równoznaczne z zakończeniem związku.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Andrzej Seweryn: Uczono mnie, by nie być obojętnym!

  Choć miał burzliwe życie osobiste, niczego nie żałuje. Andrzej Seweryn nigdy nie przywiązywał dużej wagi do wartości materialnych, nie inwestował w domy, nie szpanował drogimi samochodami. Aktor znany jest również ze swojej ogromnej miłości do kobiet. We wrześniu 2015 roku w polskiej ambasadzie w Rzymie poślubił Katarzynę Kubacką (48 l.). To piąta żona aktora. Wcześniej były nimi: działaczka...

 • Marcin Kwaśny: Uwiodła mnie ta historia

  Do tej pory grałem typków spod ciemnej gwiazdy, więc cieszę się, że nastąpiła jakaś równowaga - mówi o swoim bohaterze w "Klanie" i roli rotmistrza w filmie "Pilecki" Marcin Kwaśny.

 • Czy praca jest najważniejsza w życiu?

  Andrzej Seweryn, czyli niezapomniany Sturmbahnfuhrer Kliefhorn z "Polskich dróg", przyznaje, że całe jego życie kręci się wokół pracy. Magdalena Zawadzka, czyli Baśka Wołodyjowska z "Przygód Pana Michała", twierdzi, że praca nigdy nie była dla niej celem samym w sobie. Ewa Wiśniewska, czyli Anna ze "Stawki większej niż życie", mówi, że praca jest jak narkotyk, którego nie potrafi odstawić!

 • "Na Wspólnej": Pan złota rączka

  ..., jaka do niego przylgnęła. Poza tym potrzebował nowych wyzwań. Efekt? Scenarzyści "Klanu" uśmiercili granego przez niego bohatera, a Piotr Cyrwus przyjął od Andrzeja Seweryna etat w Teatrze...

 • ..., aktorka dwa razy poślubiła tego samego mężczyznę, z którym zresztą obecnie jest związana. Być może niewiele osób wie, że Andrzej Seweryn (68 l.) także czterokrotnie stawał na ślubym kobiercu. Był mężem m.in. Krystyny Jandy, z którą ma córkę Marię. Andrzej Wajda (88 l.) również był już czterokrotnie żonaty. Ostatni związek małżeński zawarł w 1974 roku z Krystyną Zachwatowicz. Demi Moore...

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...z ojcem dziewczyny, Otarem, oraz jej niedoszłym narzeczonym Igorem. Poza tym Zduńskiego odwiedza nagle matka, wciąż nieświadoma, że chłopak wziął w tajemnicy ślub. Rozpoczyna się kolejna rozprawa Andrzeja. Prawnik dociera do sądu w towarzystwie swojego adwokata i ukochanej. Tuż przed rozpoczęciem posiedzenia do zaskoczonego Adama podchodzi Jola Kaczmarek i proponuje, by odciął się od Budzyńskiego...