• Informacje na temat:

  andrzej sikorowski maja sikorowska

Artykuły na temat: andrzej sikorowski maja sikorowska
 • Małgorzata Kożuchowska szykuje się na wizytę u prezydenta Dudy!

  Aktorka świąteczny czas spędzi bardzo pracowicie. Podobnie jak w zeszłym roku poprowadzi ważną imprezę - "Kolędy w Pałacu Prezydenckim". Będzie zatem gościć u Andrzeja i Agaty Dudów. Akcję organizuje(...) Kożuchowska nadaje się do tego zadania najlepiej.  W przeciwnym razie nie zatrudnialiby jej drugi raz z rzędu. Na scenie nie zabraknie gwiazd. Mają się pojawić m.in.: zespół Pectus, Joanna Kulig czy Andrzej...

 • PiS nie musi przepraszać Andrzeja Sikorowskiego

  Prawo i Sprawiedliwość nie musi przepraszać Andrzeja Sikorowskiego za zaprezentowanie bez zgody piosenkarza fragmentu jego utworu na swej konferencji prasowej - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Sikorowskich sprawa rodzinna

  Maja i Andrzej Sikorowscy opowiadają INTERIA.PL o nowej płycie, o radości z życia i rodziny, a także o wszystkim, co towarzyszy powstawaniu piosenki literackiej, czyli piosenki, w której o coś chodzi.

 • Wianki - Święto Muzyki: Szczegóły sceny krakowskiej

  Jeden z najlepszych polskich zespołów wykonujących swingujący jazz tradycyjny - Boba Jazz Band, znani z klasycznego podejścia do piosenki artyści krakowskich kabaretów: Piwnicy pod Baranami i Lochu Camelot, lider i wokalista Grupy Pod Budą - Andrzej Sikorowski, krakowska wokalistka śpiewająca także po grecku Maja Sikorowska oraz Anna Treter, autorka tekstów i wokalistka Grupy Pod Budą - to skład

 • Świąteczne Śrubki: Tylko jedna jest taka noc (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć świąteczny teledysk "Tylko jedna jest taka noc" w wykonaniu Michała Jurkiewicza zwanego Panem Śrubką.

 • Samodzielność Mai Sikorowskiej

  Płytą "Kraków - Saloniki" (2005) na muzycznej scenie zadebiutowała Maja Sikorowska, córka Andrzeja Sikorowskiego. Lider grupy Pod Budą zapowiada INTERIA.PL, że możemy liczyć na kontynuację tego rodzinnego projektu.

 • Koledzy taty Mai Sikorowskiej

  Grzegorz Turnau, Grzegorz Markowski (Perfect) i Zbigniew Wodecki, czyli po prostu "Koledzy taty" - śpiewa Maja Sikorowska w piosence z płyty "Kraków - Saloniki". Teledysk do tego nagrania możecie już zobaczyć u nas.

 • Blondynki czują bluesa!

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Blondynka blues" , promującej nową płytę duetu Maja i Andrzej Sikorowscy "Sprawa rodzinna".

 • Michał Jurkiewicz na drezynie

  Na naszych stronach możecie posłuchać pięciu piosenek z właśnie wydanej płyty Michała Jurkiewicza, lidera grupy Śrubki, znanego także z zespołów Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego.

 • Irena Santor w czerwcu z nową płytą "Zamyślenia"

  10 czerwca do sklepów trafi premierowa płyta Ireny Santor. Album promować będzie piosenka "Chodź na kawę Warszawo".