• Informacje na temat:

  andrzej soltysik ojciec

Artykuły na temat: andrzej soltysik ojciec
 • Andrzej Sołtysik został ojcem!

  Andrzej Sołtysik (48 l.) podzielił się swoim szczęściem na Facebooku!

 • Norah Jones wystąpi w Sopocie

  Jedną z gwiazd tegorocznego Sopot Festival ma być Norah Jones, jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek. Jej koncert odbędzie się 31 sierpnia w Operze Leśnej.

 • Andrzej Sołtysik: Rodzina w końcu w komplecie!

  Jakie to męczące. Siły życzę takim żonom jak ty, w wiecznej rozłące – piszą na Instagramie z nutą współczucia koleżanki Patrycji Czop (26 l.). Faktycznie, od kiedy jej mąż Andrzej Sołtysik (50 l.) od(...) nie narzeka. – Z czasem będziemy jeździć z Andrzejem – odpowiedziała znajomym Patrycja na swoim profilu. I wygląda na to, że ten czas już nadszedł. – Wynająłem małe, rodzinne mieszkanko w stolicy...

 • Holly Woodlawn Superstar

  Ekstrawagancka muza Andy'ego Warhola - Holly Woodlawn - to zdecydowanie najbardziej barwna postać I Międzynarodowego Festiwalu Filmu Niezależnego OFF Camera, który od wczoraj odbywa się w Krakowie. W piątek po raz pierwszy i jedyny w Polsce, wystąpi z recitalem "Tea with Holly".

 • Patrycja Sołtysik walczy z okrutną chorobą. "Odbiera kobiecość"

  Choć Andrzej Sołtysik (52 l.) i jego żona dziś są szczęśliwą rodziną, mają za sobą dramatyczną walkę o pojawienie się na świecie ich syna. Teraz muszą stawić czoła chorobie... Patrycja Sołtysik (29 l.) zmaga się z okrutnym schorzeniem, które - jak sama mówi - "odbiera kobiecość". Czy odbierze im także nadzieję na posiadanie kolejnego dziecka?

 • Namiesza w "M jak miłość"

  Mimo że nie poszczęściło jej się w "Tańcu z gwiazdami", nie może narzekać na nudę. Jej rola w "M jak miłość" rozwija się, a przed nią kolejne wywiady z aktorami.

 • Andrzej Sołtysik zdradził imię syna!

  Andrzej Sołtysik (48 l.) i jego nowa żona Patrycja Czop (23 l.) 14 sierpnia powitali na świecie syna. Jakie chłopiec będzie nosił imię?

 • "Kingsajz": Najsłynniejsza erotyczna scena

  25 lat temu na ekrany kin weszła komedia Juliusza Machulskiego "Kingsajz". To z niej pochodzi najsłynniejsza erotyczna scena w historii polskiego kina.

 • Andrzej Sołtysik wspomina swój trudny czas. Alkohol zawładnął jego życiem!

  Andrzej Sołtysik (49 l.) dziś jest szczęśliwym mężem i ojcem. Ale jeszcze niedawno był na krawędzi. Dopiero niedawno przyznał, że miał problemy z nadużywaniem alkoholu.

 • Andrzej Sołtysik wygoniony z małżeńskiego łóżka! Przez synka!

  Andrzej Sołtysik (49 l.) niedawno powitał na świecie syna, a już dostrzegł złe strony bycia ojcem. Mały Staś skradł nie tylko serce i uwagę żony dziennikarza, ale także… miejsce w małżeńskim łożu!

Wideo na temat: andrzej soltysik ojciec
 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...