• Informacje na temat:

  andrzej strzelecki żona

Artykuły na temat: andrzej strzelecki żona
 • Anna Szczepaniak i Andrzej Strzelecki: Cena fatalnego zauroczenia

  .... Andrzej Strzelecki był raczej skryty, zdystansowany, spokojny. Oboje pochodzili z Warszawy, mieli swoje ulubione zakątki, gdzie chętnie chodzili na spacery. Tematów do rozmów im nie brakowało(...) przyszłość. Strzelecki oświadczył się i został przyjęty. Wyznaczyli nawet datę ślubu. Kiedy kończyli studia w 1974 roku, Ania miała 23 lata, Andrzej 22. Nie do końca był przekonany, że chce być aktorem...

 • Andrzej Strzelecki: Porcelanowe buciki i golf

  Nie zamierza zwalniać tempa i rezygnować ze swoich pasji. Dzięki temu jego życie jest barwne i ciekawe. Wierzy, że tak pozostanie!

 • Skromny pogrzeb Andrzeja Żuławskiego. Tak wyglądają synowie

  Andrzej Żuławski (†75 l.) - autor takich filmów jak "Trzecia część nocy", "Opętanie", "Diabeł" i "Na srebrnym globie" - spoczął na cmentarzu rzymskokatolickim w Górze Kalwarii. Na uroczystości pojawiła się najbliższa rodzina - synowie Xawery Żuławski, Ignacy i Vincent oraz była żona Sophie Marceau. Polski twórca zmarł 17 lutego po długiej walce z chorobą nowotworową.

 • W Międzyzdrojach w niedzielę, 3 lipca, zakończył się X jubileuszowy Festiwal Gwiazd. Organizatorzy zaprzeczają, jakoby za rok impreza miała odbyć się w innym mieście. "Musielibyśmy przenieść 108 odcisków dłoni gwiazd, umieszczonych na promenadzie, co jest niewykonalne" - podkreśla dyrektor artystyczny festiwalu, Andrzej Strzelecki.

 • "Klan": Lubicz zdradzi żonę, ale będzie żałował, że dał się ponieść namiętności!

  Kozielle (Andrzej Strzelecki). - Chcę ci powiedzieć jedno... Żałuję i chcę jak najszybciej skończyć tę relację. To była chwila słabości. I więcej się nie powtórzy - doda, widząc, że rozczarował...

 • Andrzej Chyra zagra u Greenaway'a

  Peter Greenaway ( "8 i pół kobiety" ) przygotowuje się do nowego projektu - polsko-brytyjsko-kanadyjsko-holenderskiej koprodukcji. W najnowszym filmie wybitnego reżysera zobaczymy polskich aktorów: Andrzeja Chyrę ( "Palimpsest" ) i Krzysztofa Pieczyńskiego ( "Jasminum" ), a część zdjęć powstanie w naszym kraju.

 • "Klan": Milecka zwolni Górzyńskiego, bo... kocha Pawła?

  Na otwarciu kliniki medycyny estetycznej Mileckiej (Aldona Orman) Tadeusz (Andrzej Strzelecki) usłyszy przypadkowo, jak Barbara robi awanturę swemu młodemu kochankowi i współpracownikowi - doktorowi Górzyńskiemu (Maciej Makowski). - Dostało mu się za ciebie! - powie Koziełło Lubiczowi (Tomasz Stockinger).

 • Benefis Jana Englerta

  Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert obchodził swój benefis w studiu radiowej Trójki. Na uroczystość przybyli przyjaciele aktora, wśród nich Andrzej Wajda, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania.

 • "Klan": Koziełło wyrzuci Witolda z domu!

  Ilonka (Karolina Kominek) oświadczy Tadeuszowi (Andrzej Strzelecki) i Annie (Joanna Żółkowska), że przekonała rodziców, by pozwolili jej wyjść za Witolda (Sławomir Grzymkowski) i pobłogosławili jej małżeństwo z byłym więźniem. Tymczasem kuzyn Koziełły, z którym Ilona zaszła w ciążę, postanowi odwołać ślub!

 • Nowy serial z Foremniak

  Zakończyły się zdjęcia do serial u, opartego na fabularnym filmie "Miasta z morza" Andrzeja Kotkowskiego. Główne role grają m.in. Olgierd Łukaszewicz, Piotr Polk, Małgorzata Foremniak i Marian Dziędziel.

Zdjęcia na temat: andrzej strzelecki żona
 • Andrzej Strzelecki z żoną
Wideo na temat: andrzej strzelecki żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…