• Informacje na temat:

  andrzej turski rodzina

Artykuły na temat: andrzej turski rodzina
 • Turski załatwił córce pracę w telewizji?

  Kiedy w odświeżonym "Pytaniu na śniadanie" pojawiła się Ula Chincz, plotkowano, że stoi za tym jej ojciec Andrzej Turski (69 l.). Czy znany dziennikarz miał z tym coś wspólnego?

 • Urszula Chincz nie ma już żalu do ojca?

  Gdy po śmierci żony ojciec Uli Chincz (38 l.) zaczął spotykać się z innymi kobietami, cierpiała. Dziś wie, że Andrzej Turski (†70 l.) czuł się wtedy bardzo samotny.

 • "Klan": 20 lat na antenie!

  ...są ciepłych, rodzinnych opowieści o zwykłych ludziach, z którymi każdy może się utożsamiać. Miliony Polaków traktują Lubiczów jak członków własnych rodzin. Telewizyjna rodzina zastępcza - Niektórzy mówili, że to nasza telewizyjna rodzina zastępcza, bo rzeczywiście wielu z widzów traktuje Lubiczów jak swoich bliskich - czytamy w ksiażce "Ćwiartka raz" Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Współtwórca...

 • Co nowego jesienią w Dwójce?

  6. sezon amerykańskiego serialu "Dr. House", nowe pasma: filmowe "Kino na Maksa" i dokumentalne "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem", a także pełen wzruszeń program Małgorzaty Kalicińskiej "Opowiedz nam swoją historię" - to najważniejsze punkty jesiennej ramówki TVP2.

 • "Ekipa" rozpoczyna rządy

  Od dziś rządy obejmie "Ekipa". Czy nowy serial polityczno-sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie zelektryzuje telewizyjną publiczność? Takiego serialu nie było w polskiej telewizji od lat.

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

Dyskusje na temat: andrzej turski rodzina