• Informacje na temat:

  andrzej zieliński aktor prywatnie

Artykuły na temat: andrzej zieliński aktor prywatnie
 • "Na dobre i na złe": Tretter jest jak skała

  W listopadzie „Na dobre i na złe” obchodzi jubileusz piętnastolecia. To także święto Piotra Garlickiego, który dołączył do obsady w drugim sezonie i ma najdłuższy staż w Leśnej Górze spośród wszystkich aktorów występujących obecnie w serialu. Wciąż widzi w nim ogromny potencjał i liczy na kolejne piętnaście lat na antenie TVP2!

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Bartłomiej Topa: Każdy ma swojego "King Konga", z którym musi się spotkać

  Bartłomiej Topa zagrał w filmie o Jaśku Meli "Mój biegun". Z aktorem porozmawialiśmy o tej roli, serialach i planach na przyszłość.

 • Wojciech Zieliński: Nie mógłbym tego robić

  Jedną z gwiazd filmu "Służby specjalne", który odsłania kulisy życia i pracy oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych, jest Wojciech Zieliński. "Nie mógłbym żyć w takim strachu, niepewności jak mój bohater" - stwierdza aktor. Określa też siebie jako pacyfistę.

 • "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  ...​Zdjęcia rentgenowskie wieszane do góry nogami, wybuchy śmiechu przy stawianiu diagnozy i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. - Nikt nie przypuszczał, że serial będzie takim hitem - mówią nam aktorzy.

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • "Służby specjalne": Między Bondem a "Szpiegiem"

  .... Niejednokrotnie w tych historiach odnajdują wątki ze swojego życia. Osobiście za perełkę w tej opowieści uważam relację Bońki z zakonnikiem, którego gra Andrzej Grabowski. Rewelacyjna gra obu aktorów uwiarygodniła(...) odnaleźć można było w wersji kinowej, jak i możliwość przybliżenia widzowi telewizyjnemu sylwetek i losów trójki głównych bohaterów, granych przez Olgę Bołądź, Janusza Chabiora i Wojtka Zielińskiego. Serial...

 • "Służby specjalne": Powstaje serial

  Po sukcesie filmu Patryka Vegi powstaje serial "Służby specjalne". Już w marcu na antenę Dwójki ma trafić pierwszy z pięciu odcinków.

 • Przez dziurkę od klucza

  ...nie rozpoznali. Byłem w mundurze, a oni myśleli, że jestem prawdziwym majorem - dodaje Andrzej Zieliński.  Nowe perypetie "Przyjaciółek" Od 26 listopada trwają zdjęcia do trzeciej transzy(...) przystojnego gliniarza, tego ujawnić na razie nie możemy.  Z kolei Lucyna zbliży się do Wilczka (Andrzej Konopka), którego widzowie poznali już w finale 4. sezonu "Komisarza Aleksa". Czy ta...

 • Kto do Cybulskiego? Są nominowani!

  Magdalena Boczarska ("Różyczka"), Urszula Grabowska ("Joanna"), Agnieszka Grochowska ("Nie opuszczaj mnie", "Trzy minuty. 21:37"), Mateusz Kościukiewicz ("Matka Teresa od kotów") i Wojciech Zieliński ("Chrzest", "Huśtawka") - to tegoroczni nominowani do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.