• Informacje na temat:

  andrzejewicz z chłopakiem

Artykuły na temat: andrzejewicz z chłopakiem
 • Gosia Andrzejewicz wreszcie znalazła chłopaka!

  Gosia Andrzejewicz postanowiła wrócić do show-biznesu. Czy to nowa miłość ją do tego przekonała?

 • Gosia Andrzejewicz udaje?

  Piosenkarka Gosia Andrzejewicz to atrakcyjna i bardzo utalentowana dziewczyna. Ale artystka twierdzi, że nie może sobie znaleźć mężczyzny. To bzdura.

 • Andrzejewicz szuka chłopaka!

  Gosia "Pearline" Andrzejewicz (24 l.) zostanie chyba naszą ulubioną gwiazdą.

 • Szukają chłopaka Gosi Andrzejewicz

  "Łukaszu, gdziekolwiek jesteś, odpowiedz na wołanie stęsknionej dziewczyny" - w ten sposób dziennik "Fakt" próbuje dotrzeć do pierwszego chłopaka wokalistki Gosi Andrzejewicz.

 • Andrzejewicz pod nadzorem

  Współpracownicy 23-letniej piosenkarki Gosi Andrzejewicz narzekają na jej ojca, który nie opuszcza 23-letniej córki nawet na krok. Jest jej menadżerem, kierowcą, dba o jej image.

 • Gosia Andrzejewicz czeka

  Popularna piosenkarka Gosia Andrzejewicz swój sukces opłaciła wysoką ceną...

 • Andrzejewicz skarży się na ojca!

  Andrzejewicz (24 l.) niedawno podjęła pierwszą samodzielną decyzję w swoim życiu - wbrew ojcu postanowiła wziąć udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Pan Andrzejewicz, który do tej pory(...), że córka jest tandetną gwiazdeczką śpiewającą dla 10-letnich dziewczynek: "Mama nie była dotychczas na żadnym z moich koncertów" - mówi. To smutne. Postawa państwa Andrzejewicz zmobilizowała Gosię do...

 • Wstydliwa Gosia Andrzejewicz

  Kiedy na gdyńskiej plaży pojawiła się wokalistka Gosia Andrzejewicz, panowie wstrzymali oddech, oczekując, że lada chwila zrzuci ciuszki i pokaże się w seksownym bikini. Ale nic z tego - pisze "Fakt".

 • Ewa Farna o seksie

  Młoda piosenkarka poszła w ślady Gosi Andrzejewicz i w jednym z tabloidów wyznała, że jest dziewicą i zamierza poczekać z "pierwszym razem" do momentu, gdy pozna mężczyznę swojego życia.

 • Gosia pozna chłopaka

  Kogo z boysbandu Lexington Bridge najbardziej chciałaby spotkać Gosia Andrzejewicz?

Wideo na temat: andrzejewicz z chłopakiem
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.