• Informacje na temat:

  andrzejki

Artykuły na temat: andrzejki
 • Andrzejki

  Roman chce, by dzieci spędziły z nim andrzejki. Ku jego zdziwieniu Hela się zgadza. Sama zaś postanawia bawić się w ten wieczór z Edytą. Przyjaciółki przebierają...

 • Agustin Egurrola: Polacy szanują tancerzy

  W nadchodzącym karnawale w Polsce przede wszystkim będziemy tańczyć salsę - przewiduje Agustin Egurrola. "Salsa jest tańcem, którego każdy może się szybko nauczyć. Pozwala nam być blisko siebie, pozwala nam bezkarnie flirtować" - mówi znany choreograf.

 • "Na Wspólnej": Sylwia Gliwa w andrzejki

  .... Nie wierzy w przepowiadanie przyszłości i nie sądzi, aby wróżbita był w stanie powiedzieć jej cokolwiek wartościowego na temat jej ewentualnych przyszłych losów. A Ty co robisz w andrzejki...

 • Filmowe Andrzejki na Białymstoku

  Dla wszystkich kinomaniaków, nietypowa propozycja na spędzenie andrzejkowego wieczoru. Zamiast lania wosku, film z muzyką na żywo. "Trzy wieki", gdzie Buster Keaton udowadnia, że miłość trwa wiecznie.

 • "M jak miłość": Andrzejek pragnie dziecka

  Andrzejek pragnie dziecka... a Marzenka nie. Czy ich związek przez to się rozpadnie?

 • Chce być wszechstronna!

  Dwa lata temu Maja Ostaszewska jako Beatka zdobyła serce nieporadnego Andrzejka, a w niej zakochała się cała Polska. Teraz wraca.

 • "M jak miłość": Niezłomny Andrzejek

  W premierowych odcinkach Andrzejek wyzna Marcinowi, że chce rzucić pracę w siedlisku - przez byłą narzeczoną.

 • Gwiazdy na Andrzejkach

  W piątek, 28 listopada, w katowickim "Spodku", odbędzie się wielka impreza andrzejkowa "Andrzejki na Planecie". Na koncercie wystąpi wiele gwiazd muzyki tanecznej, m.in. In-Grid, Kate Ryan oraz grupa Groove Coverage.

 • "M jak miłość": Nowe zajęcie Andrzejka

  Andrzejek i Werner wpadną na nietypowy pomysł, jak urozmaicić paniom pobyt w siedlisku u Anny...

 • "M jak miłość" na początek...

  Uwielbia grać w zośkę i piłkę nożną. To, że zostanie aktorką, wywróżyła sobie w andrzejki, gdy miała... siedem lat! Rola Majki to pierwsze poważne wyzwanie. Czy jej bohaterka zaprowadzi Pawła przed ołtarz?

Zdjęcia na temat: andrzejki
Wideo na temat: andrzejki
 • Jak gwiazdy spędzają andrzejki?

  Paulina Chruściel (35 l.) oraz Julia Kamińska (28 l.) opowiedziały, jak spędzają andrzejki. Serialowa "Singielka" przyznała, że praca w teatrze spowodowała, że na przesądy patrzy w trochę inny sposób. Zamiast lania wosku, aktorka woli usiąść i zastanowić się nad swoim życiem. Julia Kamińska wyznała, że jako dziecko w ramach zabawy wróżyła sobie z koleżankami. (Agencja TVN/x-news)

 • "M jak miłość": Czy Andrzejek odzyska Marzenkę?

  Czy Andrzejek odzyska serce i zaufanie Marzenki? Tomasz Oświecinski zdradza nam co czeka jego bohatera. - Nie mogę za wiele zdradzić, oczywiście, ale Andrzejek będzie próbował i będzie próbował i uda mu się. Marzenka mu wybaczy, a potem Andrzejek się jeszcze raz oświadczy, ale czy Marzenka przyjmie oświadczyny? To muszą państwo zobaczyć. Aktor opowiada nam również o swoim wizerunku i o tym, jak postrzega go publiczność.

 • "M jak miłość": Sekret Andrzejka

  Mężczyzna idealny nie istnieje? Marzenka podejrzewa, że Andrzejek ma żonę oraz dziecko i przez cały czas ją oszukiwał. Jednak zamiast szczerej rozmowy z ukochanym postanawia rozwiązać problem w dość... oryginalny sposób. Czy jednak jej przypuszczenia okażą się prawdą? W końcu Marzenka to bardzo impulsywna postać, która sama dopisuje dalszy ciąg historii, często nie znając wszystkich szczegółów. Czy dwójce bohaterów uda się zażegnać konflikt?

Dyskusje na temat: andrzejki