• Informacje na temat:

  andy garcia aktor

Artykuły na temat: andy garcia aktor
 • "Mozart In The Jungle": Monica Bellucci wystąpi gościnnie w 3. sezonie

  Złotym Globem w dwóch kategoriach: najlepsza komedia i najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Gael Garcia Bernal).(...) Garcia Bernal). "Mozart in the Jungle" to amerykański serial łączący elementy komedii i dramatu, zrealizowany przez Amazon Studios. Produkcja powstała w oparciu o książkę "Mozart in the Jungle...

 • Hopkins zagra Hemingwaya

  Anthony Hopkins zagra Ernesta Hemingwaya w filmie "Hemingway and Fuentes" w reżyserii Andy'ego Garcii. Anette Benning wcieli się w postać trzeciej żony pisarza - Mary Welsh Hemingway.

 • Wręczono nagrody najlepszym aktorom latynoskim

  18 maja w Los Angeles wręczono nagrody najlepszym latynoskim artystom pracującym w USA - ALMA Awards (American Latino Media Arts Awards). W kategorii najlepszy aktor/aktorka uhonorowano Benjamina Bratta za rolę w filmie "Pinero" oraz Laurę Elenę Harring, bohaterkę filmu "Mulholland Drive" .

 • Andy Garcia gra Saakaszwilego

  W Gruzji ruszyły zdjęcia do filmu o ubiegłorocznej wojnie z Rosją o Osetię Południową, w którym znany amerykański aktor Andy Garcia zagra prezydenta Micheila Saakaszwilego. Film reżyseruje Renny Harlin, autor filmów akcji, m.in "Szklanej pułapki 2".

 • Andy Garcia reżyseruje gwiazdy

  Amerykański aktor Andy Garcia ("Ojciec chrzestny III", "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra", "Nietykalni") zadebiutuje w roli reżysera pełnometrażowego filmu fabularnego. Do udziału w projekcie zatytułowanym "The Lost City" aktor zaprosił takich gwiazdorów, jak Robert Duvall, Dustin Hoffman, Benicio Del Toro, Javier Bardem i Benjamin Bratt.

 • Andy Garcia w więzieniu

  W poniedziałek, 21 lipca, na Bronxie w Nowym Jorku, rozpoczęły się zdjęcia do filmu "City Island". W postać głównego bohatera wciela się Andy Garcia.

 • Andy Garcia nagrodzony w Karlovych Varach

  Hollywoodzki aktor Andy Garcia ( "Ocean's Eleven" ) wzruszył się do łez, kiedy w Karlovych Varach nagrodzono go za całokształt twórczości.

 • Nieznany scenariusz noblisty

  Niedługo powstanie film na podstawie nieznanego scenariusza noblisty Gabriela Garcii Marqueza o starym rewolwerowcu i jego znacznie młodszym partnerze.

 • Andy Garcia w RMF Extra

  W najbliższą niedzielę od godz. 10.00 Marta Grzywacz i Piotr Jaworski zapraszają do RMF Extra na spotkanie z Andy Garcią. Pokaz specjalny "City Island" - nowego filmu z jego udziałem, nagrodzonego na Festiwalu Tribeca w Nowym Jorku - już w sobotę, 23 maja w czasie 2. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Bolivar: Depp czy Garcia?

  Johnny Depp ( "Jeździec bez głowy" , "Żona astronauty" ) i Andy Garcia ( " Ojciec chrzestny - część III" , "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym"), prowadzą rozmowy na temat swojego udziału w filmowej biografii Simona Bolivara. Producenci na razie nie ujawniają, który z aktorów ma większe szanse na zagranie słynnego dziewiętnastowiecznego rewolucjonisty.

Wideo na temat: andy garcia aktor
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • nieletni / pełnoletni

  Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu… Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.

 • Hemingway i Gellhorn

  "Hemingway i Gellhorn" to najnowsza produkcja telewizji HBO opowiadająca o burzliwym związku wybitnego pisarza Ernesta Hemingwaya z amerykańską dziennikarką Marthą Gellhorn, która najpierw była jego kochanką, a później żoną. Obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Philipa Kaufmana zdobył dwie nominacje do Złotych Globów oraz dwie nagrody Emmy, a przez widzów i krytyków został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji telewizyjnych roku 2012. Hiszpania, rok 1937. Do pogrążonego w...