• Informacje na temat:

  andy garcia zdjęcia

Artykuły na temat: andy garcia zdjęcia
 • Wiosenne nowości 2011!

  ...panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. - W świecie sagi gra o tron jest walką na śmierć i życie. Nie ma w niej miejsca na honor i litość - tłumaczy Martin. Zdjęcia były realizowane w Paint Hall(...) z najbardziej wyczekiwanych premier! Historia, która wydarzyła się zanim na arenach pojawił się Spartakus (Andy Whitfield). Pierwszy wiek przed naszą erą - czas, kiedy krew i głuchy dźwięk łamanych kości...

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.

 • Andy Garcia geniuszem palety

  Andy Garcia ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) wcieli się w rolę wybitnego włoskiego malarza Amedeo Modiglianiego. Projekt opowie o artystycznym środowisku Paryża z okresu międzywojennego, mocno skupiając się na wątku rywalizacji Modiglianiego i Pabla Picassa. Reżyser i scenarzysta Mick Davis ("The Match") rozpocznie zdjęcia jeszcze w tym miesiącu.

 • Andy Garcia w więzieniu

  W poniedziałek, 21 lipca, na Bronxie w Nowym Jorku, rozpoczęły się zdjęcia do filmu "City Island". W postać głównego bohatera wciela się Andy Garcia.

 • Andy Garcia gra Saakaszwilego

  W Gruzji ruszyły zdjęcia do filmu o ubiegłorocznej wojnie z Rosją o Osetię Południową, w którym znany amerykański aktor Andy Garcia zagra prezydenta Micheila Saakaszwilego. Film reżyseruje Renny Harlin, autor filmów akcji, m.in "Szklanej pułapki 2".

 • Andy Garcia reżyseruje gwiazdy

  Amerykański aktor Andy Garcia ("Ojciec chrzestny III", "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra", "Nietykalni") zadebiutuje w roli reżysera pełnometrażowego filmu fabularnego. Do udziału w projekcie zatytułowanym "The Lost City" aktor zaprosił takich gwiazdorów, jak Robert Duvall, Dustin Hoffman, Benicio Del Toro, Javier Bardem i Benjamin Bratt.

 • Andy Garcia w polskiej koprodukcji

  Andy Garcia będzie gwiazdą amerykańskiego filmu "City Island", którego głównym koproducentem została krakowska firma producencka Gremi Film Production. To pierwszy przypadek kiedy polski producent filmowy inwestuje w amerykański film z gwiazdami z Hollywood.

 • Andy Garcia z Ashley Judd

  Andy Garcia ( "Gangster" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) kończy negocjacje w sprawie występu u boku Ashley Judd i Samuela L. Jacksona w dreszczowcu "Blackout", nad którym pracuje Philip Kaufman ( "Zatrute pióro" ).

 • Andy Garcia przyjedzie do Polski

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu "City Island", w koprodukcji krakowskiej firmy Gremi Film Production. Po 28 dniach intensywnej pracy w czwartek, 28 sierpnia, o 5.30 nad ranem w The Empire Diner w Nowym Jorku, padł ostatni klaps.

 • Garcia i Whitaker: Chińskie przysłowie

  Andy Garcia ( "Ojciec chrzestny - część III" ) i Forest Whitaker ( "Ghost Dog: Droga samuraja" ) dołączyli do obsady filmu "The Air I Breathe". Fabuła, określana jako "romantyczna kryminalna opowieść", została oparta na pewnym starym chińskim przysłowiu, które mówi, że życie człowieka składa się z czterech emocji: Szczęścia, Smutku, Przyjemności i Miłości.

Wideo na temat: andy garcia zdjęcia
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • nieletni / pełnoletni

  Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu… Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.

 • Hemingway i Gellhorn

  "Hemingway i Gellhorn" to najnowsza produkcja telewizji HBO opowiadająca o burzliwym związku wybitnego pisarza Ernesta Hemingwaya z amerykańską dziennikarką Marthą Gellhorn, która najpierw była jego kochanką, a później żoną. Obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Philipa Kaufmana zdobył dwie nominacje do Złotych Globów oraz dwie nagrody Emmy, a przez widzów i krytyków został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji telewizyjnych roku 2012. Hiszpania, rok 1937. Do pogrążonego w...