• Informacje na temat:

  andy girl

Artykuły na temat: andy girl
 • Mr. Monk and the Girl Who Cried Wolf

  Zakłopotany Monk zostaje przyłapany podczas wizyty w domu nieżyjącej żony Trudy i wysłany do Instytutu Psychiatrycznego Medford na dwudniową obserwację....

 • Sundance: Rozdano nagrody

  Film "Me and Earl and the Dying Girl" w reżyserii Alfonso Gomeza-Rejona, który opowiada o nastoletnich filmowcach zaprzyjaźniających się z nieuleczalnie chorą na raka koleżanką z klasy, zdobył w sobotę, 31 stycznia, główną nagrodę na Festiwalu Filmowym Sundance.

 • ...special girl to me. And you'll always be eternaly... #love #kiss with AS" - napisał na Instagramie. Ciekawe, co na to Olga Kaczyńska?

 • Mark Knopfler: Poznaj szczegóły nowej płyty "Tracker"

  17 marca ukaże się kolejny solowy album Marka Knopflera. Płyta zatytułowana "Tracker" zawiera 11 nowych utworów.

 • Zmarła Judy Carne, była żona Burta Reynoldsa

  ..., Crying on the Inside: The Bittersweet Saga of the Sock-It-To-Me Girl" Carne opisywała koleje jej nieudanego związku z Reynoldsem oraz zdradziła, iż jest biseksualna.

 • "Must Be The Music": Powrót "polskich Beatlesów"

  W niedzielnym (5 października) odcinku "Must Be The Music" zobaczymy wracający do programu zespół The Rookles, obwołany "Beatlesami z Otwocka".

 • Critics' Choice Television Awards rozdane!

  ...: ZWYCIĘZCA: "Teoria wielkiego podrywu" "Louie" - FX "The Middle" - ABC "New Girl" - FOX "Parks and Recreation" - NBC "Veep" - HBO Najlepszy aktor w serialu komediowym: Don Cheadle ("House of Lies") - Showtime ZWYCIĘZCA: Louis C.K. ("Louie") - FX Jake Johnson ("New Girl") - FOX Jim Parsons ("Teoria wielkiego podrywu") - CBS Adam Scott ("Parks and Recreation") - NBC Jeremy Sisto ("Suburgatory...

 • Petera Bogdanovicha screwball comedy

  "Dziewczyną wartą grzechu" Peter Bogdanovich, jeden z najbardziej utalentowanych filmowców swego pokolenia, powraca - po ponad dekadzie nieobecności - na ekrany kin.

 • „Blindspot”: Recenzja 1. i 2. odcinka

  Martin Gero i Greg Berlanti ("Arrow", "Supergirl", "The Flash") mają już zarysowany plan na trzy sezony. Oznacza to, że scenarzyści mają jasno określony cel oraz wiedzą w jakim kierunku zmierzają(...)" = "The Missing Girl". 4.    "Bone May Rot" = "Or Maybe Not" 5.    "Split the Law" = "The Past Will" 6.    "Cede Your Soul" = "Cloud Our Eyes" 7.    "Sent on Tour" = "Trust No One...

 • Recenzja Meghan Trainor "Title": Zamiast wżerać lody śpiewa fajne piosenki

  Kojarzycie taki obraz z filmów? Gruba, odrzucona dziewczyna płacze i zażera się lodami, przez co jest jeszcze grubsza i jeszcze mocniej płacze... Meghan bierze takie w obronę.

Zdjęcia na temat: andy girl
Wideo na temat: andy girl
 • "Cena miłości": "When A Girl Loves A Boy"

  Murat Yildirim and Iman Elbani wystąpili w teledysku

 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.