• Informacje na temat:

  andy taylor piosenkarz

Artykuły na temat: andy taylor piosenkarz
 • 20-latka romansuje z gwiazdorem Hollywood?

  Gwiazda pop - Taylor Swift - została w weekend przyłapana przez paparazzich na romantycznym spacerze w towarzystwie gwiazdora Hollywood - Jake'a Gyllenhaala.

 • Spotyka się z Gyllenhaalem

  Gwiazda pop - Taylor Swift - została w weekend przyłapana przez paparazzich na romantycznym spacerze w towarzystwie gwiazdora Hollywood - Jake'a Gyllenhaala.

 • Przed śmiercią zaakceptował ten film

  Taylor Hackford do realizacji tego obrazu przygotowywał się piętnaście lat. Wszystkie kolejne etapy produkcji konsultował z samym Rayem Charlesem, który przed śmiercią w czerwcu 2004 roku, zdążył jeszcze zaakceptować ostateczną wersję filmu. "Ray" już we wtorek, 24 maja, na TVP2.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • Country przed rapem

  Piosenkarz country Kenny Chesney wskoczył z albumem "Lucky Old Sun" na 1. miejsce amerykańskiej listy najlepiej sprzedających się płyt.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • "Radykalnie odmiennie" o życiu Eltona Johna

  Trwają prace nad biograficznym filmem "Rocketman" o życiu Eltona Johna, który ma być "radykalnie odmienną" propozycją od wszystkich znanych muzycznych biografii - informuje serwis Deadline.

 • AMA: Ujawniono nominacje

  Dowiedz się którzy artyści mają szansę na prestiżowe American Music Awards!

 • Chrześcijański rock rządzi w Ameryce

  Wykonujący chrześcijańskiego rocka wokalista Chris Tomlin zadebiutował na szczycie listy najchętniej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych.

Wideo na temat: andy taylor piosenkarz
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • nieletni / pełnoletni

  Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu… Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.

 • Hemingway i Gellhorn

  "Hemingway i Gellhorn" to najnowsza produkcja telewizji HBO opowiadająca o burzliwym związku wybitnego pisarza Ernesta Hemingwaya z amerykańską dziennikarką Marthą Gellhorn, która najpierw była jego kochanką, a później żoną. Obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Philipa Kaufmana zdobył dwie nominacje do Złotych Globów oraz dwie nagrody Emmy, a przez widzów i krytyków został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji telewizyjnych roku 2012. Hiszpania, rok 1937. Do pogrążonego w...