• Informacje na temat:

  andżelika piechowiak i jej koty

Artykuły na temat: andżelika piechowiak i jej koty
 • Socha wspiera załamaną przyjaciółkę

  Andżelika Piechowiak mocno przeżywa rozstanie ze swoim partnerem, Michałem Lesieniem. Na szczęście ma przy sobie kogoś, kto potrafi pocieszyć jak nikt.

 • Z miłości do... kotów!

  Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", była gościem specjalnym obchodów Światowego Dnia Kota. Aktorka znana jest ze swojej miłości do kotów. Kilka miesięcy temu w księgarniach ukazała się jej książka "Koty i ich sławni ludzie". Nic dziwnego, że to właśnie ona została ambasadorką tegorocznego święta mruczków...

 • Rozstali się po siedmiu latach

  Chociaż ciężko w to uwierzyć, Michał Lesień (37 l.) i Andżelika Piechowiak (31 l.) rozeszli się. Nie udało im się zapanować nad problemami, włącznie z niedawną aferą, kiedy to aktor został zatrzymany przez policję.

 • Rozstali się po siedmiu latach

  Chociaż ciężko w to uwierzyć, Michał Lesień (37 l.) i Andżelika Piechowiak (31 l.) rozeszli się. Nie udało im się zapanować nad problemami, włącznie z niedawną aferą, kiedy to aktor został zatrzymany przez policję.

 • Napisała książkę o kotach!

  Andżelika Piechowiak, czyli serialowa Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", właśnie wydała książkę pt. "Koty i ich sławni ludzie", zawierającą wywiady ze znanymi Polakami, którzy - podobnie jak ona - mają słabość do kotów.

 • Włoskie małżeństwo

  Maciej Jachowski śmieje się, że sam powoli traci cierpliwość do bohaterki granej przez Andżelikę Piechowiak. - Irek kurczowo trzyma się Mirki, daje się jej wodzić za nos, czasami drze z nią koty, a - mimo tego - chciałby stworzyć z nią prawdziwy i trwały związek - mówi aktor. - On naprawdę bardzo ją kocha, stąd pewnie ta wola walki o jej uczucie i względy. Ja osobiście nie miałbym chyba tyle...

 • Z ręką na pulsie

  ...taras, na którym moja narzeczona (Andżelika Piechowiak - red.) urządziła całkiem udaną dżunglę. I taki kontakt z naturą jest dla mnie w sam raz. Poza tym muszę wiedzieć, co się dzieje "na mieście"... Lubię mieć wszystko pod ręką - kina, teatry, restauracje. Aktor gra rolę weterynarza, czy i on sam jest wielbicielem zwierząt? Michał Lesień : Kocham zwierzęta. W domu mamy trzy koty. Jedną kotkę...

 • Miała życie jak z bajki, ale...

  Andżelika Piechowiak dostała rolę w najpopularniejszym serialu "M jak miłość" i to razem z ukochanym. Razem prowadzili też firmę, kupili apartament. Ale jej partner okazał się niegodny zaufania. Dziś zaczyna od nowa.

Zdjęcia na temat: andżelika piechowiak i jej koty