• Informacje na temat:

  aneta mazur

Artykuły na temat: aneta mazur
 • Aneta Zając przeszczęśliwa. Chodzi o jej synów

  Aneta Zając (36 l.) jest przeszczęśliwa! Jej synowie dorastają i od września w ich życiu rozpoczął się nowy etap. To oznacza spore zmiany.

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

 • Aneta Zając rozstała się z facetem. Nie ma szczęścia do mężczyzn!

  Aneta Zając (35 l.) miała nadzieję, że w końcu znalazła kogoś, z kim będzie dzielić życie. Los chciał inaczej.

 • "Mali giganci": "Niesprawiedliwy wybór" Kuby Wojewódzkiego

  W drugim odcinku "Małych gigantów" spore emocje wzbudziły występy dziewczynek rywalizujących o miejsce w drużynie Piotra Rubika.

 • Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  Aneta Zając, czyli Marysia z "Pierwszej miłości" to wyjątkowo zapracowana mama bliźniaków. Na szczęście aktorka może liczyć na pomoc rodziców swoich i... Mikołaja Krawczyka!

 • "Na Wspólnej": Emocje w szpitalu

  - Mam szczęście spotykać na swojej drodze ludzi, którzy dają mi szansę sprawdzenia się w nowych zadaniach - mówi Anna Szymańczyk. Młoda aktorka opowiada, co daje jej teatr i z czym musiała zmierzyć się w "Na Wspólnej".

 • M jak miłość

  Marcin jedzie z Jakubem i Szymkiem na Mazury, a potem do przyjaciół dołącza także Ania. Na krótkich wakacjach Chodakowski wpada jednak w kłopoty. Młody...

 • Erotyczna premiera w Krakowie

  W poniedziałek, 9 października, w krakowskim kinie ARS odbyła się uroczysta premiera debiutanckiego filmu Marka Gajczaka "Pod powierzchnią" . Do kina przybyli twórcy, aktorzy oraz zespół Agressiva 69, który skomponował muzykę do tego psychologicznego i przepełnionego delikatną erotyką obrazu.

 • Rozstanie, małżeńska udręka i zamiana partnerów w „Barwach szczęścia”

  ...jego decyzją o zerwaniu z Anetą matce.  Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) wreszcie dowiedzą się, że ich dzieci z poprzednich związków są w sobie zakochane i marzą, by razem iść...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Pierwsza miłość" jest z nami już 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy głównej bohaterki Marysi Radosz (w tej roli Aneta Zając) i jej przyjaciół, każdego dnia śledzą miliony widzów. Pierwsze pocałunki, rozstania, powroty, miłość, ale i nienawiść. Do tego zdrady, intrygi, morderstwa, a nawet handel...

Wideo na temat: aneta mazur
 • "M jak miłość": Odcinek 1352.

  Marcin jedzie z Jakubem i Szymkiem na Mazury, a potem do przyjaciół dołącza także Ania. Na krótkich wakacjach Chodakowski wpada jednak w kłopoty. Młody biznesem w imieniu jednego z klientów kontroluje budowę lokalnego pensjonatu i zwalnia całą ekipę. Budowlańcy postanawiają się na nim zemścić. Tymczasem Iza zgadza się, by Artur został oficjalnie ojcem Mai. Iwona - szantażowana przez Anetę

Dyskusje na temat: aneta mazur