• Informacje na temat:

  aneta piotrowska polska

Artykuły na temat: aneta piotrowska polska
 • Była Mroczka w ciężkim stanie

  Aneta Piotrowska nie zrobiła kariery i dlatego teraz musi leczyć się psychiatrycznie.

 • Tęskni za Rafałem Mroczkiem

  Aneta Piotrowska, uczestniczka trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", poleciała do USA negocjować warunki swojego udziału w amerykańskiej edycji programu. Ale nie tylko o tym myślała przed odlotem.

 • Jeden z tabloidów postanowił wziąć pod lupę przeszłość dziewczyny Rafała Mroczka (34 l.), Joanny (24 l.).

 • Aneta Piotrowska (19 l.) podjęła ostateczną decyzję - zakończyła swój związek z aktorem, Rafałem Mroczkiem (24 l., "M jak Miłość"). Chociaż wiele osób przepowiadało ich związkowi smutny finał, nikt nie spodziewał się, że do rozstania dojdzie już teraz.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...nie wie! To był naprawdę największy reżyser teatralny w historii. W latach 70. i 80. Ameryka zwariowała na jego punkcie". Celebrytka obiecała, że doczyta. Aneta Todorczuk-Perchuć wzbudziła...

 • Oceana i Glinka w "Tańcu z gwiazdami"

  Już wiosną na antenie telewizji TVN rusza kolejny, jedenasty sezon roztańczonego i wciąż niezwykle popularnego show - "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się także zagraniczni celebryci.

 • .... Informację tę na Facebooku skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska, stwierdzając, iż Aga "jest bardzo atrakcyjna, ale równie jak atrakcyjna - nieutalentowana". Zasugerowała aktorce także zmianę...

 • Polski hit wakacji?

  Polskie listy przebojów podbija właśnie pierwszy singel zespołu Feel "Jest już ciemno" , do którego teledysk możecie oglądać na naszych stronach.

 • Miarczyński pożegnał się z "Tańcem..."

  Kolejna edycja bijącego wszelkie rekordy popularności show ruszyła na dobre. W niedzielnym odcinku musieliśmy pożegnać jedną z dwunastu par. Najmniej głosów publiczności zdobył duet: Przemysław Miarczyński i Magda Soszyńska- Michno.

 • Co na Nowych Horyzontach?

  Dziś w samo południe poznaliśmy pełen program 7. edycji festiwalu Era Nowe Horyzonty, który w dniach 19-29 lipca odbędzie się po raz drugi z rzędu we Wrocławiu.

Wideo na temat: aneta piotrowska polska
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...