• Informacje na temat:

  aneta todorczuk-perchuć w m jak miłość

Artykuły na temat: aneta todorczuk-perchuć w m jak miłość
 • Nowa postać namiesza?

  Nową lekarkę z przychodni w Gródku zagra Aneta Todorczuk-Perchuć. Gwiazda jest znana m.in. z seriali "Wszyscy kochają Romana" oraz "Samo życie". A popularność wykorzystuje, by pomagać innym. W ubiegłym roku aktorka założyła Fundację "Mamy dzieci", która wspiera byłych wychowanków domów dziecka.

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Premiera spektaklu "Di, Viv i Rose"

  W Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Di, Viv i Rose" Amelii Bullmore, w reżyserii Macieja Kowalewskiego. W role tytułowych bohaterek wcieliły się: Joanna Brodzik - Di, Małgorzata Lipmann - Viv, oraz Daria Widawska - Rose. Trzy aktorki - trzy przyjaciółki, zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym.

 • Jak ona zaśpiewa?

  Niedawno na rynku ukazała się autorska płyta Bartka Świderskiego, bohatera serial u "Tylko miłość", teraz nad głosem i repertuarem pracuje gwiazda "Samego życia", Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • Parada aktorskich par na gali Srebrnych Jabłek 2012

  Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", z mężem, Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", z narzeczonym, Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", z ukochanym - to zaledwie kilka z tłumu zakochanych par, jakie świętowały rozstrzygnięcie plebiscytu Srebrne Jabłka 2012 magazynu "Pani".

 • Nowa polska komedia romantyczna

  "Milczenie jest złotem" - to tytuł polskiej komedii romantycznej, która trafi do kin 10 września. Zakochaną parę grają w filmie Jan Wieczorkowski i Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • ​Gwiazdy na premierze w Teatrze Komedia

  Aleksa", Aneta Todorczuk-Perchuć, czyli Julia z "M jak miłość", i Agata Nizińska, czyli Marina z "Wszystko przed nami". Po premierze gwiazdy spektaklu i zaproszeni goście spotkali się w foyer(...) życie", Magdalena Górska, czyli lekarka z "Komisarza Aleksa", Aneta Todorczuk-Perchuć, czyli Julia z "M jak miłość", i Agata Nizińska, czyli Marina z "Wszystko przed nami". Po premierze gwiazdy...

 • Kiedy Piotr spotyka Inge

  "Milczenie jest złotem", czyli "historia o dziewczynie, która jest aktorką, marzy o śpiewaniu, a tak naprawdę pracuje w studiu dźwiękowym, w radio i zajmuje się dubbingiem. Jej domeną jest sfera dźwięku, a na imię ma Inge" - mówi o swoim debiucie fabularnym Ewa Pytka.

 • Ach, co to był za ślub w... Teatrze Kwadrat

  ...doskonałym" Ritę Katarzyny Glinki, czyli Kasi Górki-Rybińskiej, Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", Michał Lewandowski, czyli Maciej Janicki z "Julii", Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki z "Klanu", Grzegorz Wons, czyli Więcławski z "Rancza", Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, czyli Julia z "M jak miłość" i Marek Złoty z "Barw szczęścia", i Andżelika Piechowiak, czyli Mirka...

 • Todorczuk-Perchuć: Płyta z Mozilem?

  Jako żona Romana musi mieć siłę na utarczki z mężem, teściami i dziećmi. - A w domu wcale nie jest lżej - śmieje się Aneta Todorczuk-Perchuć, którą od niedawna oglądać możemy w nowym sitcomie 'Wszyscy kochają Romana".

Zdjęcia na temat: aneta todorczuk-perchuć w m jak miłość