• Informacje na temat:

  aneta z jaka to melodia

Artykuły na temat: aneta z jaka to melodia
 • Tłum gwiazd na Gali Telekamer "Tele Tygodnia"

  ...i Kulturalny Eurosport - Kanał Sportowy Minimini+ - Kanał Dziecięcy TV Puls - Kanał Lifestylowy   Złote Telekamery: TVN 24 Disney Channel Piotr Adamczyk "Jaka to melodia"(...) i producentki Doroty Kośmickiej-Gacke - reprezentowali Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski, czyli Tomek, Kuba i Kacperek Boscy, "Pierwszą miłości" - Aneta Zając i Łukasz Płoszajski, czyli Marysia...

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • Z "Barw szczęścia" do "Tańca z gwiazdami"

  Telewizja Polsat powoli ujawnia nazwiska gwiazd, które pojawią się na parkiecie 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Swój udział w show potwierdzili już aktorka Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", piosenkarz Rafał Brzozowski, dziennikarka Karolina Szostak i najbardziej znana polska celebrytka Natalia Siwiec. W piątkowe wieczory swe taneczne umiejętności prezentować też będą na...

 • Eurowizja: O czym myśli Aneta?

  Laureatka "Szansy na sukces", znana z opolskich Debiutów i pierwszej edycji "Idola" Aneta Figiel przygotowała teledysk do eurowizyjnej propozycji "Myśl o Tobie". Klip możecie zobaczyć już na stronach INTERIA.PL.

 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  W trzecim odcinku show Kasia Skrzynecka zaskoczyła wszystkich wytworną kreacją, bohaterowie- umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • Eurowizja: Kim są finaliści?

  Komisja Konkursowa Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010 spośród ponad 120 kandydatur wybrała jedynie cztery kompozycje. Poniżej znajdziecie informacje na temat wykonawców, którzy powalczą o wyjazd do stolicy Norwegii.

 • Eurowizja: Dramatyzm i siła

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klip do piosenki "Legenda" Marcina Mrozińskiego. Wokalista zaprezentuje ją podczas konkursu "Piosenka dla Europy 2010" 14 lutego. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę na Eurowizji.

 • Ivan i Delfin: "Będzie kolorowo"

  Grupa Ivan i Delfin, która na 50. Konkursie Piosenki Eurowizji zaprezentuje utwór "Czarna dziewczyna", opracowała specjalny układ choreograficzny. W piątek, 13 maja, w Kijowie odbyły się pierwsze próby na eurowizyjnej scenie.

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" był sporą niespodzianką. Uczestnicy programu zaskoczyli umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie... wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • Rafał Brzozowski odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Para Rafał Brzozowski - Izabela Janachowska odpadła z programu "Taniec z Gwiazdami". Gwiazdą 6. odcinka show Polastu był Jacek Rozenek, którego rumba w duecie z Magdaleną Soszyńską-Michno podbiła serca jury. Wysoki poziom wciąż utrzymuje również duet Joanna Moro - Rafał Maserak.