• Informacje na temat:

  aneta zając i mikołaj krawczyk nie są razem

Artykuły na temat: aneta zając i mikołaj krawczyk nie są razem
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Mikołaj Krawczyk, który po rocznej przerwie wraca na plan "Pierwszej miłości", ma twardy orzech do zgryzienia! Scenarzyści serialu postanowili bowiem, że Paweł Krzyżanowski, w którego się wciela, nie tylko wróci do serialu, ale też znowu zwiąże się z Marysią Radosz graną przez Anetę Zając - porzuconą przez Mikołaja matkę jego synów-bliźniaków...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Aneta Zając i Sylwia Juszczak znają się i lubią od dłuższego czasu!

  Aneta Zając (34 l.) i Sylwia Juszczak (39 l.) nie tylko nie mają nic przeciwko sobie, ale nawet pałają do siebie sympatią!

 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?!

  Choć są ze sobą krótko, ich związek rozwija się w ekspresowym tempie. Po zażegnaniu rodzinnych konfliktów kolejnym krokiem w życiu Sylwii i Mikołaja ma być ślub.

 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  - Muszę pogodzić treningi ze zdjęciami do serialu. Czeka mnie też premiera spektaklu. Ale na razie radzę sobie ze wszystkim - mówi Aneta Zając.

 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub!

  Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im córka, która również wtedy została ochrzczona. Aktor na Instagramie pochwalił się pięknym zdjęciem z uroczystości. Jego żona przy okazji zdradziła imię córeczki.

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.

 • Aneta Zając i Wojciech Błach: Jak ułożą swoje życie?

  ...dowiedzieć, Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk ustalili już, kto kiedy będzie zajmował się chłopcami. Ciekawe, czy aktorka zaplanowała też jakiś wypad z Wojciechem Błachem? Oczywiście w piątkę. To dopiero byłyby(...)Aneta Zając konsekwentnie walczyła o swoją pozycję i na każdym polu odniosła zwycięstwo. Nawet uspokoiła napięte relacje z byłym partnerem! Jak się okazuje, znów może świętować sukcesy. Jakie...

 • Aneta Zając: Na co wyda 100 tys. zł?

  Aneta Zając kupi za wygraną w "Tańcu z gwiazdami" kwotę sprzęt rehabilitacyjny dla synów.

Zdjęcia na temat: aneta zając i mikołaj krawczyk nie są razem
Dyskusje na temat: aneta zając i mikołaj krawczyk nie są razem
 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Mikołaj to jest dupa wołowa zostawił matkę jego dzieci i związał się z pusta dziewczyna.Wlodarczykowa nie sięga Anecie do pięt.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  gdyby naprawde kochał Anetę to żadna kobieta by tego nie zmieniła... a poza tym Aga nie mogłaś poszukać sobie wolnego faceta bez zobowiązań zawsze będzieszą na drugim miejscu po Anecie i ich wspólnych dzieciach... bo będą wakacje święta szkoła i inne problemu do rozwiązania przez rodziców dziecka

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aneta Zając dziewczyna z pozytywna energią w oczach i blaskiem miłości, kobieta do kochania stworzona a on wybrał spalonego babo-chłopa z życiorysem naczelnej kur.... , więc jak to zrozumiał to myślicie, że jest mu z tym dobrze ? Może własnie ten powrót to był wpisany w jego zyciorys aby zobaczył, że nie jest jednak kosmitą. Trzymam kciuki krawczyk za renowacje mózgu twojego

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  jaki zal nie rozumiem jak mozna zostawic zone i dzieci dla jakies AGNIESZKI

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Aneta miej swoją godność i nie pozwól temu szmaciarzowi wrócić, choćby na kolanach. NIE dla zdrady !!! Proszę o wydrukowanie tej opinii. Żaden facet nie przyjąłby spowrotem kobiety, która go zdradziła z innym, natomiast kobiety nagminnie pozwalają zdradzającym wracać - one nie mają szacunku do siebie, więc taki facet nigdy ich szanować też nie będzie.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Myślałam, że jeszcze nikt tego nie zauważył, że na każdym zdjęciu z Anetą się uśmiecha albo robi głupie miny itd. i nawet oczy ma wesołe a z Włodarczyk? NIe widać, żeby za bardzo był uśmiechnięty i oczy też ma jakieś obojętne, nieobecne ...

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  na zdjęciach z Włodarczyk nie wygląda na zbytnio szczęśliwego..

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Mikołaj Krawczyk na żadnym zdjęciu z Włodarczyk się nie uśmiecha. Chyba za bardzo szczęśliwy to on nie jest. To chyba nie był zbyt dobry wybór.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Irytują mnie takie tytuły,przecież można odnieść wrażenie że nie będą tworzyć razem pary w serialu ale w życiu,że Krawczyk zostawił Włodarczyk i wrócił do Zając.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  bez Zając Krawczyk upadł tak nisko , że nawet ten cały powrót w niczym mu nie pomoże. W Przyjaciółkach go nie chcą na szczęście.