• Informacje na temat:

  aneta zając pierwsza miłość jej dzieci

Artykuły na temat: aneta zając pierwsza miłość jej dzieci
 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znalazła miłość w Trójmieście...

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", wreszcie jest naprawdę szczęśliwa! Aktorka niedawno poznała mężczyznę, który sprawił, że znów zaczęła patrzeć na świat przez różowe okulary. - Na dworze i w sercu wiosna! - napisała na Instagramie.

 • Aneta Zając: Mam poczucie, że jestem lubiana

  Od 10 lat z powodzeniem gra w serialu "Pierwsza miłość", zdobyła w tym roku Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami", cieszy się coraz większą sympatią i popularnością. To czas Anety Zając. Jak go wykorzysta?

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znów jest szczęśliwa!

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", nie kryje, że miejsce w jej sercu jest od pewnego czasu zajęte. Aktorka zdradziła właśnie, iż podczas romantycznych spacerów towarzyszy jej... Patryk Ignaczak - były ukochany Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość".

 • Aneta Zając chce być sexy mamą!

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość"), która długo nie mogła pogodzić się z tym, że ukochany mężczyzna zostawił ją z dwójką dzieci i odszedł do innej kobiety, wreszcie postanowiła zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Chce być... sexy mamą!

 • Aneta Zając wreszcie powiedziała: dość!

  Aneta Zając (37 l.) obudziła w sobie nową pasję, ale też poczucie misji...

 • W jej związku kryzys?

  W tym roku telewizja Polsat obchodzi 20-lecie istnienia. Jedną z najważniejszych produkcji w historii stacji jest niewątpliwie "Pierwsza miłość". Serial kojarzony jest między innymi z Anetą Zając, która gra w nim od samego początku - czyli od 2004 roku.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znów przeżywa miłosną porażkę

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", zawiodła się na kolejnym mężczyźnie, którego obdarzyła uczuciem... Miała nadzieję, że ułoży sobie życie u boku Patryka Ignaczaka, ale - niestety - ich związek nie przetrwał próby czasu. Aktorka znów jest singielką.

 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

 • Aneta Zając znalazła nową miłość?

  Aneta Zając (33 l.) to wzorowa mama. Czy jednak w końcu zaczęła też myśleć o sobie?

 • ​"Pierwsza miłość": Aneta Zając powalczy o tytuł Top Chefa!

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", która kilka miesięcy temu została blogerką kulinarną, wkrótce będzie miała okazję sprawdzić się w kuchni jednego z najpopularniejszych w Polsce programów telewizyjnych z udziałem pasjonatów gotowania. Aktorka wystąpi w specjalnej edycji show "Top Chef"!

Zdjęcia na temat: aneta zając pierwsza miłość jej dzieci
Dyskusje na temat: aneta zając pierwsza miłość jej dzieci
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  jakies idio tyczne pozwy, np. że Aneta niby utrudnia mu widzenia z nimi, gdy on nie oddaje dzieci w ustalonym terminie i nie odbiera tel. w tym czasie od matki (słynna sprawa ze slubem, świetami(...) notorycznie jej i dzieciom ublizal w straszliwy sposób w komentarzach pod artykulami od mniej wiecej 2012-2018, wszyscy jej fani to widzieli, czytali i bronili tej trojki przed tym obrzydliwym hejtem

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Na instagramie Aneta ostatnio wrzuciła jak siedzi w najdroższym salonie w warszawie gdzie same włosy robią ci za 1000zł a o paznokciach nie ma co mówić nawet z jakieś 2 tysiące pewnie tam zostawiła a dzieci biegają w koszulkach za 20 złotych dobrze ze jej tych alimentów nie płaci.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  JA SIĘ NIE DZIWIE JAK DZIECI ZROBIŁ PANI ZAJAC ODSZEDŁ DO AKTORECZKI A WŁODARCZYK POTEM ZNOWU WŁODARCZYK ZOSTAWIŁ ZNOWU OŻENIŁ SIĘ Z INNA I DZIECKO MA Z NIA ,TO JEST SPOKO CHYBA NIEPRAWDA . ZROBOŁ DZIECI PANI ANETY ZAJAC TO JEST OBOWIAZEK PŁACIĆ ALIMENTY JAK SAD WYZNACZYŁ TA SUME W CAŁOŚCI .A NIE PŁACI JEJ W CAŁOŚCI I CZYIA JEST WINA CZY TO JEST SPRAWIEDLIWE.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Nie płaci wg portali i licznych na nich newsow na dzieci, ukrywa dochody oszukujac=okradajac tym wlasnych synow i jeszcze ciągle wnosi jakies idio tyczne pozwy, np. że Aneta niby utrudnia mu widzenia(...) podłosc, perfidia, oszustwa i wieloletnie nękanie i prawdopodobnie cyberstalking od 2012 na A. i dzieciach w necie, ktos notorycznie jej i dzieciom ublizal w straszliwy sposób w komentarzach pod

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  On jest chory i perfidny, cale 8 lat tak jej robi, kobieta sama dzieci wychowuje, zdradzil ja perfidnie, porzucil dzieci dla szma=cianej dó=py zaraz po urodzeniu, i jeszcze ciagle nie płaci na dzieci tego co powinien i ciagle pozywa raz dzieci, raz ja, i tak naokragło

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Każdy chce mieć święty spokój. Ja też bym wniósł o nękanie. A alimenty? Lodziara zarabia to niech sobie sama utrzymuje dzieci na które wrobiła Krawczyka. Nie żal mi jej

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Baba bez honoru. Pierwej łapie chłopa na dzieci a potem wyje że jej nie płaci, ze jej nie chce, śledzi go.. A czy on cie kiedykolwiek kochał pani Zajączek? czy było to coś wymuszanego, wykalkulowanego? radze się zastanowić.....najlepiej nad sobą

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Rafi==masz klarowną sytuację Masz kobitę -była żona ma faceta i jest w ciąży z nim Jak się nie wyciszy będzie miała troje dzieci i żadnego faceta Siła jej zła się spolaryzuje Musi ciebie gnębić terażniejszego faceta też bo nie wytrzyma z nią --opieka i dostarczanie dzieciom co im się należy i jeszcze szukanie kolejnej męskiej ofiary pochłania sporo energii =Zniesiesz to z łatwością=GRATULUJE!!!!

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Najpier jej dzieci narobil a teraz nie chce placic?,tacy alimenciarze powinni ciezka fizyczna praca w koloni karnej odkupywac swoje grzechy i zobowiazania finansowe jak dobrowolnie nie chce placic zasadzonych alimentow lamiac w ten sposob prawo sadowe

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  gdyby jej się nie bał to nie musiał by podstępem zatrzymywać dzieci jak brał ślub ,pewnie by wparowała i zrobiła cyrk ,jak się zastanowić on może mieć racje z tym nękaniem