• Informacje na temat:

  aneta zając po ciąży

Artykuły na temat: aneta zając po ciąży
 • "Pierwsza miłość": Marysia jest w ciąży?

  Ciąża, ciężka choroba, a może zwykłe przemęczenie? Co jest powodem omdlenia Marysi (Aneta Zając)?

 • W "Pierwszej miłości" zrobi się gorąco

  Nagrywamy już 9 lat, niektórzy koledzy są od samego początku, więc mogę śmiało powiedzieć, że mam tu sprawdzonych przyjaciół - mówi Aneta Zając. Jej bohaterka z "Pierwszej miłości" ma mniej szczęścia do ludzi...

 • Dramat Anety Zając

  Aktorka Aneta Zając (30) boryka się z poważnym problemem - rehabilitacja jej synków nie przynosi spodziewanych rezultatów.

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.

 • Aneta nie odejdzie z serialu!

  Nie milkną plotki, że osobisty dramat Anety Zając, spowodowany tym, że jej partner Mikołaj Krawczyk kilka tygodni temu porzucił ją z dwójką rocznych bliźniąt dla Agnieszki Włodarczyk, sprawił, że rozważa ona odejście z serialu "Pierwsza Miłość". Nie da Agnieszce Włodarczyk tej satysfakcji?

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  Ponad 25 gwiazd wszystkich edycji "jak Oni śpiewają" na jednej scenie? W sobotnim odcinku show, który poświęcony będzie dzieciom, zobaczymy wszystkich zwycięzców programu, a także jurorów, którzy zdecydowali się wspólnie wykonać jeden utwór.

 • Aneta nie odejdzie z serialu!

  ...wątek jej serialowej bohaterki odzwierciedla to, co dzieje się w rzeczywistości. Bo dziewczyna, którą gra w serialu Aneta Zając, straciła ukochanego (gra go... Mikołaj Krawczyk), z którym była(...)Nie milkną plotki, że osobisty dramat Anety Zając (30 l.), spowodowany tym, że jej partner Mikołaj Krawczyk (31 l.) kilka tygodni temu porzucił ją z dwójką rocznych bliźniąt dla Agnieszki Włodarczyk...

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Zając i Krawczyk mają kłopoty?

  Od narodzin bliźniąt Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk spuścili kurtynę milczenia na swoje życie! Co mają do ukrycia?!

 • Zrobiło się gorąco

  ...- Nagrywamy już 9 lat, niektórzy koledzy są od samego początku, więc mogę śmiało powiedzieć, że mam tu sprawdzonych przyjaciół - mówi Aneta Zając o ekipie serialu "Pierwsza miłość". Jej bohaterka ma mniej szczęścia do ludzi...

Zdjęcia na temat: aneta zając po ciąży
Wideo na temat: aneta zając po ciąży
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

Dyskusje na temat: aneta zając po ciąży
 • Re: Zobaczcie, jak bardzo Aneta Zając zmieni...

  kobieta po ciąży pięknieje, ale ona wprost promienieje szczęściem, wyglada jak modelka

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Dzisiaj przeczytałam w gazecie, Aneta Zając spodziewa się bliźniaków na wiosnę!!!!! Co będzie z jej serialową postacią???? Czy ktoś wie??? Z tego co wiem to Marysia (Aneta Zając )będzie w ciąży także w serialu .

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Aneta Zając jest świetną aktorką bardzo ją lubie. Mam nadzieje że jako Marysia w końcu pokona te przeszkody dotyczące Pawła bo zupełnie nie rozumiem dlaczego ukrywa fakt o ciąży w końcu jest ojcem dziecka i powinien wiedzieć o tym.Powinni wrucić do siebie bo do siebie pasują.

 • Re: Aneta nie odejdzie z serialu!

  Aneta Zając jest bardzo barwną osobą w tym serialu. Nie grała w serialu przez jakiś czas ponieważ była w ciąży.

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Marysia jest cudowna i do tego ma piekna urode:) Ale jako w filmie to powiina powiedziec Pawłowi o ciąży i wtedy by byli razem i by sie skonczyło z ta Anka bo ona jest żałosna!

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Majka jest spoko i powinna być z Pawłem a nie ta brzydula Ania .! To już jest wkurzające . Gdyby Paweł się dowiedział to może w końcu by pokazali Artura i Berenikę . A nie ciągle to samo .. Przynajmniej Kinga sobie życie ułożyła i bd w ciąży.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając tęskni za tańcem i... Stefano!

  Taaaa torebeczki za 15 tyś, menadżerka za 30 tyś, prywatny stylista etc. Puknij się w głowę naiwniaczko na takich jak Ty ona zarabia krocie za nic! za to, że powiła niedo... dzieci bo sobie paliła w ciąży, a teraz na litość ludzi bierze!

 • Re: Pierwsza miłość

  Aneta Zając jest w ciąży i to z bliźniakami ciekawe z kim Marysia zajdzie w tą ciążę?czy moze wyjedzie na jakąś misję?:)

 • Re: Pierwsza miłość

  marysia rzadko występuje, bo Aneta Zając w tych odcinkach jest w zaawansowanej ciąży! i zaraz po porodzie nie wróci przeciez od razu do serialu, także poszerzają wątek pawła. i git.

 • Re: Pierwsza miłość

  w ciąży i ma do niej wrócić. On będzię załamany, nie będzie mógł zrozumieć, czemu skoro go kochała ukryła przed nim taką rzecz! Pójdzie do Kingi, ta się złamie i powie mu gdzie jest Marysia i Paweł do niej pojedzie. A MAJKA BĘDZIE NAJLEPSZYM LEKARSTWEM (POCIESZENIEM) DLA PAWŁA. P.S Gdzieś czytałam, że Aneta Zając wypowiadała się, że scena porodu była najtrudniejszą sceną do zagrania. Wątpie, aby