• Informacje na temat:

  aneta zając prywatnie

Artykuły na temat: aneta zając prywatnie
 • Aneta Zając bez tajemnic

  ...". Prywatnie - singielka wychowująca dwóch synów. Po rozstaniu z ojcem jej dzieci - Mikołajem Krawczykiem - nie związała się z żadnym mężczyzną. Przedstawiamy wam Anetę Zając.

 • Aneta Zając: Świat za mną nie nadąża

  Aneta Zając rzadko kiedy pojawia się na imprezach i konsekwentnie nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. A i tak nieustająco znajduje się na celowniku plotkarskich mediów.

 • Aneta Zając przeszła niezwykłą metamorfozę! Ale się zmieniła!

  Serial "Pierwsza miłość" obchodzi swoje 15-lecie. Dzięki produkcji Polsatu popularność zyskała Aneta Zając (37 l.), szerszej publiczności dali się poznać również tacy aktorzy jak Aleksandra Zienkiewicz, czy Łukasz Płoszajski. Wszyscy na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przeszli niemałą metamorfozę. Duże zmiany zaszły również w ich życiach prywatnych.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Aneta Zając: Optymistka mimo wszystko

  Co kupi synom na święta? Czego oczekuje od Nowego Roku? Jak wspomina pierwsze odcinki "Pierwszej miłości"? Na te wszystkie pytania odpowiada Aneta Zając.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając ogoliła głowę na łyso?!

  Aneta Zając zdecydowała się na ekstremalną metamorfozę!? Właśnie takie pytanie mogli sobie zadać internauci, którzy odwiedzili dziś instagramowy profil aktorki. Do jej galerii zdjęć trafiło bowiem ujęcie, na którym gwiazda "Pierwszej miłości" jest łysa! Czy jej przemiana ma związek z kolejnymi zawodowymi wyzwaniami?

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając nie boi się wyzwań!

  W styczniowym numerze "Playboya" możemy podziwiać wdzięki Anety Zając, czyli Marysi Radosz z "Pierwszej miłości". Aktorka przyznała, że musiała dojrzeć do decyzji o realizacji sesji.

 • Frytka prywatnym detektywem

  Czwartek, 15 października, był pierwszym dniem zdjęciowym Agnieszki Frykowskiej na planie serial u "Pierwsza miłość".

Wideo na temat: aneta zając prywatnie
 • Agnieszka Popielewicz o kontaktach z Mają Hyży!

  Agnieszka Popielewicz od kilku miesięcy jest żoną Grzegorza Hyżego. Muzyk przed poznaniem prezenterki rozstał się z matką swoich dzieci, co nowemu związkowi tylko nadało pikanterii. Celebrytka z Polsatu nie chce najwyraźniej podzielić losu znienawidzonej Agnieszki Włodarczyk, która odbiła Mikołaja Krawczyka Anecie Zając, dlatego o życiu prywatnym nie chce się rozgadywać. Pytanie dziennikarza

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

Dyskusje na temat: aneta zając prywatnie
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając walczy z byłym ukochanym o alimenty

  NE daj się , Aneta! To Krawcu zrobił Ci krzywdę! To on się szlaja z babami i ma w nosie swoje dzieci! To on uchyla się od pomocy! Ty nie pierzesz prywatnie brudów, nie donosisz na niego w tabloidach! To on powinien się wstydzić!

 • Re: Mikołaj Krawczyk (Paweł Krzyżanowski)

  Serialowego Pawła (Mikołaj Krawczyk) lubiłam jak był w związku w serialu i prywatnie z Marysią (Aneta Zając). Teraz już nie czuję do niego sympatii :) Pozdrawiam fanów "Pierwszej Miłości"

 • Re: Aneta Zając zagra główną rolę w "Przyjaciółkach"!

  Najśmieszniejsze i dla Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka najtragiczniejsze jest to, że to oni sami wypozycjonowali wstępnie Anetę Zając swoim postępowaniem. Później Aneta miała duuużo szczęścia, że dostała w TZG Stefano Terrazzino jako trenera, wygrali TZG, no i... pooooszło!!! Teraz niech Aneta wykorzysta jak najlepiej swoje 5 minut. Gdyby jeszcze Anecie i Stefano ułożyło się prywatnie

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  bardzo mi sie nie podoba rola tej kobiety cale swoje zycie jest naiwna ale mam nadzieje ze prywatnie jest inna serial ogladam na bierzaco i strasznie mnie denerwoje jak widze Marysie pozdrawiam

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk. Do tego spotkania wreszcie musiało dojść!

  Januszu, Afryki nie odkryłeś. Piszesz po prostu o tym, co jest. Jak między nimi było prywatnie - ich sprawa. ale Włodara jest bez wątpienia atrakcyjniejsza od Zając.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  Krawczyk najpierw biorąc udział w grze ogłosił ,że prywatnie Aneta jest jego dziewczyną i mają się pobrać,podobnie gdy ona spiewała w muzycznym programie.Widziała i słyszała to cała Polska.Gdy była z nim w ciąży niewybaczalnie ją poniżył i niemal na ekranie zostawił ją w momencie gdy najbardziej go potrzebowała,więc o powrocie nie może być mowy,ba nawet trudno jest mu spojrzeć dziewczynie