• Informacje na temat:

  aneta zając prywatnie

Artykuły na temat: aneta zając prywatnie
 • Aneta Zając bez tajemnic

  ...". Prywatnie - singielka wychowująca dwóch synów. Po rozstaniu z ojcem jej dzieci - Mikołajem Krawczykiem - nie związała się z żadnym mężczyzną. Przedstawiamy wam Anetę Zając.

 • Aneta Zając: Świat za mną nie nadąża

  Aneta Zając rzadko kiedy pojawia się na imprezach i konsekwentnie nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. A i tak nieustająco znajduje się na celowniku plotkarskich mediów.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając nie boi się wyzwań!

  W styczniowym numerze "Playboya" możemy podziwiać wdzięki Anety Zając, czyli Marysi Radosz z "Pierwszej miłości". Aktorka przyznała, że musiała dojrzeć do decyzji o realizacji sesji.

 • Aneta Zając: Optymistka mimo wszystko

  Co kupi synom na święta? Czego oczekuje od Nowego Roku? Jak wspomina pierwsze odcinki "Pierwszej miłości"? Na te wszystkie pytania odpowiada Aneta Zając.

 • Aneta Zając znalazła nową miłość?

  Aneta Zając (33 l.) to wzorowa mama. Czy jednak w końcu zaczęła też myśleć o sobie?

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Łączy ich wiele. Na planie "Pierwszej miłości" spędzają wiele czasu, prywatnie także świetnie się rozumieją...

 • Frytka prywatnym detektywem

  Czwartek, 15 października, był pierwszym dniem zdjęciowym Agnieszki Frykowskiej na planie serial u "Pierwsza miłość".

Wideo na temat: aneta zając prywatnie
 • Agnieszka Popielewicz o kontaktach z Mają Hyży!

  Agnieszka Popielewicz od kilku miesięcy jest żoną Grzegorza Hyżego. Muzyk przed poznaniem prezenterki rozstał się z matką swoich dzieci, co nowemu związkowi tylko nadało pikanterii. Celebrytka z Polsatu nie chce najwyraźniej podzielić losu znienawidzonej Agnieszki Włodarczyk, która odbiła Mikołaja Krawczyka Anecie Zając, dlatego o życiu prywatnym nie chce się rozgadywać. Pytanie dziennikarza

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

Dyskusje na temat: aneta zając prywatnie
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając walczy z byłym ukochanym o alimenty

  NE daj się , Aneta! To Krawcu zrobił Ci krzywdę! To on się szlaja z babami i ma w nosie swoje dzieci! To on uchyla się od pomocy! Ty nie pierzesz prywatnie brudów, nie donosisz na niego w tabloidach! To on powinien się wstydzić!

 • Re: Mikołaj Krawczyk (Paweł Krzyżanowski)

  Serialowego Pawła (Mikołaj Krawczyk) lubiłam jak był w związku w serialu i prywatnie z Marysią (Aneta Zając). Teraz już nie czuję do niego sympatii :) Pozdrawiam fanów "Pierwszej Miłości"

 • Re: Aneta Zając zagra główną rolę w "Przyjaciółkach"!

  Najśmieszniejsze i dla Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka najtragiczniejsze jest to, że to oni sami wypozycjonowali wstępnie Anetę Zając swoim postępowaniem. Później Aneta miała duuużo szczęścia, że dostała w TZG Stefano Terrazzino jako trenera, wygrali TZG, no i... pooooszło!!! Teraz niech Aneta wykorzysta jak najlepiej swoje 5 minut. Gdyby jeszcze Anecie i Stefano ułożyło się prywatnie

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  bardzo mi sie nie podoba rola tej kobiety cale swoje zycie jest naiwna ale mam nadzieje ze prywatnie jest inna serial ogladam na bierzaco i strasznie mnie denerwoje jak widze Marysie pozdrawiam

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk. Do tego spotkania wreszcie musiało dojść!

  Januszu, Afryki nie odkryłeś. Piszesz po prostu o tym, co jest. Jak między nimi było prywatnie - ich sprawa. ale Włodara jest bez wątpienia atrakcyjniejsza od Zając.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  Krawczyk najpierw biorąc udział w grze ogłosił ,że prywatnie Aneta jest jego dziewczyną i mają się pobrać,podobnie gdy ona spiewała w muzycznym programie.Widziała i słyszała to cała Polska.Gdy była z nim w ciąży niewybaczalnie ją poniżył i niemal na ekranie zostawił ją w momencie gdy najbardziej go potrzebowała,więc o powrocie nie może być mowy,ba nawet trudno jest mu spojrzeć dziewczynie