• Informacje na temat:

  aneta zając rodzice

Artykuły na temat: aneta zając rodzice
 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając znów przeżywa miłosną porażkę

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", zawiodła się na kolejnym mężczyźnie, którego obdarzyła uczuciem... Miała nadzieję, że ułoży sobie życie u boku Patryka Ignaczaka, ale - niestety - ich związek nie przetrwał próby czasu. Aktorka znów jest singielką.

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Aneta Zając ratuje nienarodzone dziecko!

  Aneta Zając (33 l.) zaangażowała się w pomoc dla Nikosia, który zmaga się z poważną wadą serca.

 • Aneta Zając: Marzenia się spełniają!

  Aneta Zając zdradza, co sprawia, że tak świetnie radzi sobie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Opowiada także o Wielkanocy, którą jak zawsze spędzi z rodziną, przy tej okazji wspomina również ukochaną prababcię.

 • Aneta Zając wreszcie znów się zakochała?

  Aneta Zając (33 l.) przeżyła trudne chwile, gdy dowiedziała się o romansie Mikołaja Krawczyka (35 l.) z Agnieszką Włodarczyk (35 l.). Jednak teraz wydaje się być już z tym pogodzona. Czy przyszedł czas na nową miłość?

 • Miłość na planie serialu

  Jedni poznają partnerów w pociągu, inni przez przyjaciół. A są i tacy, których połączyła praca. Nie ważne gdzie rodzi się uczucie, ważne, co dalej.

 • Aneta Zając wspomina dzieciństwo

  Aneta Zając (32 l.) wyznała, że choć w dzieciństwie uchodziła za grzeczną dziewczynkę, czasem dawała się we znaki.

 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • ...​Morze, słońce, beztroskie spacery z dziećmi. Aneta Zając (33 l.) marzyła o tym przez cały rok. Dlatego nie zastanawiała się ani chwili, czy skorzystać z tego zaproszenia.

 • W kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka. Aktor najbardziej znany jest z odważnej i nagradzanej roli w kontrowersyjnym filmie "Płynące wieżowce", występuje również w serialu "Pierwsza miłość".

Dyskusje na temat: aneta zając rodzice
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Może trochę nie w temacie, ale muszę. Rodzicom od dzieci nie należy się nic. Kompletnie nic. To tylko dobra wola dzieci, jeśli chcą pomagać rodzicom na starość. Natomiast obowiązkiem rodziców jest spełniać potrzeby dzieci, zapewnić edukację i kupować prezenty - smartfony, laptopy, modne i markowe ubrania, i elektryczną hulajnogę. Oczywiście rodzice od momentu pójścia do szkoły średniej powinni

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Rodzicom od dzieci nie należy się nic. Kompletnie nic. To tylko dobra wola dzieci, jeśli chcą pomagać rodzicom na starość. Natomiast obowiązkiem rodziców jest spełniać potrzeby dzieci, zapewnić edukację i kupować prezenty - smartfony, laptopy, modne i markowe ubrania, i elektryczną hulajnogę. Oczywiście rodzice od momentu pójścia do szkoły średniej powinni przestać się wtrącać i wypytywać

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Rodzice, pomijajac to co bylo , jest i bedzie pomiedzy wami dalej, zastanowcie sie nad jednym. Dzieci zasluguja na milosc i harmonie obojga rodzica, jesli oni nie sa nawet razem. Nie odbierajcie dziciom radosci ich zycia dziececego i wiary w milosc rodzina. Dzici sa najwiekszym skarbem kazdego rodzica i dbajmy o ten skarb i dajmy mu przyszlosc i bezpieczenstwo. Ja sam usunolem sie z zycia swojego

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Moi rodzice mają duże przedsiębiorstwo, więc pieniądze od nich mi się należą moralnie tym bardziej, że pójdę na studia. Za 5 tysięcy to prawdę mówiąc nie chciałoby mi się pracować, bo nie można za to poszaleć. Tyle to kosztuje sam smartfon.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając spędza wakacje ze Stefano Terrazzino!

  Szczególnie taty Stefano, który widział ja po raz pierwszy, bo z mama jest zakuplowana, widziały się juz wczesniej ale na Sycylii mogli jego rodzice lepiej poznac Anete to fakt.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając już nie walczy z byłym ukochanym!

  Poważnie musieli być obecni jej rodzice przy wizycie?Ja pierdzielę,pełnoletnia jest?Dzieci sobie zrobiła bez pomocy rodziców?To po kiego grzyba wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba?!

 • Re: Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  zaczynam się przekonywac, że w tej całej sytuacji krawczyk na równi z włodara sa winni, pewnie wczesniej inspiracja wyszła od solary ale czemu facet nie spotyka się z dziećmi tylko robi pokazówki z sądem, że o nie walczy bo Aneta mu nie pozwala ich widywać??? Skoro jego rodzice widuja dzieci i Aneta im nie zabrania to znaczy że krawczyk oszukuje media, palant do kwadratu z niego

 • Re: Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  Dobrze , że przynajmniej jego rodzice są trochę mądrzejsi

 • Re: Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  bardzo dobrze, że rodzice krawczyka pomagają, babcia i dziadek zawsze kochają wnuki , nawet jak rodzice tak pajacuja jak krawczyk.

 • Re: Aneta Zając: Na wszystkich dziadków mogę liczyć

  okropny z niego ojciec skoro rodzice dbaja o wnuki i się z nimi widuja to on aż musi do sądu biegać aby sad mu powiedział, tak Panie Krawczyk należy widywac się ze swoimi dzięcmi, on dla mnie jest coraz głupszy, jak był z Zając tworzyli super parę, wizualnie do siebie pasowali bardzo blondynka i taki wesoły brunet, tak dał się poznać widzom wtedy Krawczyk, a teraz od kiedy jest w włodarczyk to