• Informacje na temat:

  aneta zając z chłopakiem

Artykuły na temat: aneta zając z chłopakiem
 • Aneta Zając rzuciła palenie i... znów zaczęły się problemy z wagą?

  Aneta Zając (35 l.) podjęła bardzo ważną decyzję. Zrobiła to z myślą o swoich dwóch synkach.

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając chce dać synom beztroskie dzieciństwo!

  Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" - Aneta Zając - nie życzy sobie, by jej synowie od małego rywalizowali z innymi dziećmi.

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.

 • "Na Wspólnej": Gwałt, morfina, porwanie i blef!

  Marta znowu przeżywa koszmar sprzed lat, Agnieszka rozpaczliwie broni Rafała, a Dominik znowu podrywa Anetę – tak w skrócie przedstawia się tydzień w „Na Wspólnej”.

 • Szapołowska czy Kordek?

  W muzycznym show "jak Oni śpiewają" gwiazdy prześcigały się w duetach. Uczestnicy zaprosili aktorów i prezenterów, z którymi wykonywali polskie, angielskie, hiszpańskie, włoskie i cygańskie piosenki.

 • Czy adoptujesz Julkę?

  Hubert (Michał Czernecki) poczuje, że Marysia (Aneta Zając) nie traktuje ich związku poważnie. By sprawdzić, czy ma rację, zaproponuje, że adoptuje Julkę.

 • Już wiemy kto zaśpiewa!!!

  Poznaliśmy pierwsze dwa nazwiska uczestniczek kolejnej edycji "jak Oni śpiewają". Jedna jest dziewczyną Jakuba Tolaka, druga - Mikołaja Krawczyka.

 • Pokłócili się na ślubie!

  Na związku Anety Zając i Mikołaja Krawczyka pojawiła się pierwsza rysa...

 • Namiesza w "Pierwszej miłości"

  Na planie nowej serii "Pierwszej miłości" pojawiła się Marysia Góralczyk. Młoda aktorka wciela się w postać Magdy, dawnej narzeczonej Pawła, która zacznie mieszać w szczęśliwym małżeństwie Pawła i Marysi.

Wideo na temat: aneta zając z chłopakiem
 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

Dyskusje na temat: aneta zając z chłopakiem
 • Re: Aneta Zając zagra główną rolę w "Przyjaciółkach"!

  bo on cały czas patrzył na Anete i czekał aż go zobaczy, a tu zero reakcji było, Aneta była z jakims chłopakiem i świata poza nim nie widziała, ciagle gadali ze soba. Mnie sie wydaje, że Mikołaj bardzo żałuje, z włodarczyk zawsze bedzie miał pod górke, nic w zyciu nie osiagnie bo jej zyciorys i jego ściagnął w dól.

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Z Aneta Mikołaj wygląda na sympatycznego gościa a z włodarczyk na bandytę. Co ta baba z tym chłopakiem zrobiła ??? Mogłaby juz odpuścić go sobie i nie szantażowac go swoja osoba. Rozstaliby się i kazdy poszedłby w swoja strone. Pomyśl włodarczyk o tym.