• Informacje na temat:

  angela bassett

Artykuły na temat: angela bassett
 • "9-1-1": "Poczułam się, jak bohaterka kina akcji" - rozmawiamy z Angelą Bassett

  O policjantach i ratownikach medycznych, przyjaźni Ateny i Henrietty oraz szokujących wypadkach przedstawionych w serialu "9-1-1" rozmawiamy z Angelą Bassett.

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • "9-1-1": Angela Bassett, Connie Britton i Peter Krause razem na małym ekranie

  W rolach głównych zobaczymy m.in. Angelę Bassett, Petera Krause i Connie Britton. Fabuła serialu skupia się na tych osobach, które na miejscu zdarzenia pojawiają się jako pierwsze. W pierwszym odcinku serialu zaprezentowana została praca przedstawicieli służb ratunkowych, w tym detektyw Atheny Grant, strażaka Bobby’ego Nasha oraz dyspozytorki Abby Clark. Bohaterka spędza całe dnie odbierając...

 • Angela Bassett i baseball

  Angela Bassett ( "Rozgrywka" ) podpisała kontrakt na występ w komedii "Mr. 3000", która powstaje dla studia Walta Disney'a. Główną rolę w filmie gra Bernie Mac ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ). Na fotelu reżysera opowieści zasiada Charles Stone ("Drumline").

 • "9-1-1": Athena i Bobby, pościgi i spadający helikopter! Mamy najnowszy zwiastun

  W ramach konferencji stacji FOX podczas TCA 2018 udostępniono nowy zwiastun serialu. Zgromadzeni na sali aktorzy - Peter Krause, Angela Bassett, Jennifer Love Hewitt - zdradzili nieco szczegółów dotyczących nowych odcinków.

 • Bassett i Fishburne na planie

  Angela Bassett ( "Rozgrywka" ) wystąpi u boku Laurence'a Fishburne'a ( "Matrix Rewolucje" ) w filmie "Akeelah And The Bee". Obraz powstanie w oparciu o scenariusz nagrodzony w konkursie Nicholl Fellowship. Autorem skryptu i zarazem reżyserem opowieści jest Doug Atchison.

 • Gwiazdy kina i teatru w popularnym serialu!

  Nominowana do Oscara Angela Bassett oraz legenda Broadwayu, Patti LuPone potwierdziły swój udział w trzecim sezonie popularnego serialu "American Horror Story". Szczegóły postaci, w jakie wcielą się obie gwiazdy trzymane są w ścisłej tajemnicy.

 • Angela Bassett o boku Boba Dylana

  Angela Bassett ( "Koncert na 50 serc" , "Rozgrywka" ) dołączyła do gwiazdorskiej obsady filmu "Masked & Anonymous", w którym w głównej roli wystąpi legendarny muzyk Bob Dylan. Obraz powstaje dla wytwórni Intermedia Films.

 • Cały zespół izby przyjęć jest pogrążony w żałobie po stracie Pratta. Z rezerwą podchodzą do dr Catherine Banfield (Angela Bassett), nowej szefowej. Morris...

 • Angela Bassett nakręci film o Whitney Houston

  Amerykańska aktorka Angela Bassett przyjęła propozycję wyreżyserowania filmu o kulisach burzliwego małżeństwa Whitney Houston i Bobbyego Browna. Nominowana do Oscara gwiazda po raz pierwszy stanie po drugiej stronie kamery.

Zdjęcia na temat: angela bassett
Wideo na temat: angela bassett
 • "9-1-1": Zwiastun sezonu pierwszego

  Zwiastun najnowszej serii z Angelą Bassett, Peterem Krause oraz Connie Britton w rolach głównych

 • Angele i Tony

  Debiut fabularny francuskiej reżyserki i scenarzystki Alix Delaporte, wyróżnionej m.in. statuetką Złotego Lwa w kategorii Filmów Krótkometrażowych (MFF w Wenecji). Jedna z tych historii miłosnych, której wszyscy pragniemy, lecz która zawsze przytrafia się innym. Normandia, mały port rybacki. Angele to kobieta po przejściach. Właśnie wyszła z więzienia obarczona odpowiedzialnością za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym zginął jej mąż. Sąd zabrał jej również prawo do opieki nad synem....

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...