• Informacje na temat:

  angelina jako nastolatka

Artykuły na temat: angelina jako nastolatka
 • Agnelina Jolie i Brad Pitt pełni obaw o córkę! Chce zmienić płeć! Pozwolą jej na to?

  Angelina Jolie (40 l.) i Brad Pitt (51 l.) mają wielkie serce i wychowują sześcioro dzieci, w tym troje adoptowanych. Mimo, że starają się swoim pociechom zapewnić wszystko to, co najlepsze, to nie omijają ich problemy wychowawcze. Ostatnio ich córka Shiloh (9 l.) miała oświadczyć, że chce zostać chłopcem!

 • Angelina Jolie: Był we mnie mrok

  "Diabolina jest mroczną postacią, ja też kiedyś taka byłam" - przyznaje Angelina Jolie, odtwórczyni głównej roli w filmie "Czarownica".

 • Jennifer Aniston przyznała się do używania botoksu

  Znana z serialu "Przyjaciele" aktorka śmieje się ze spekulacji, jakoby regularnie poddawała się zabiegom niwelującym zmarszczki. Gwiazda przyznaje jednak otwarcie, że w przeszłości miała z nimi do(...) rankingach, ale tym razem pokonała takie poważne rywalki, jak Marilyn Monroe czy Angelina Jolie. Pomimo to, Aniston wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że dawniej brakowało jej pewności siebie i nie...

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ..., a dostaje dokładnie to, na co ma akurat ochotę. Nieważne, ile ta rzecz kosztuje. Przede wszystkim Suri jest najlepiej ubranym dzieckiem. Już jako niemowlak nosiła zaprojektowane specjalnie dla niej(...), w tym dwoje adoptowanych przez Madonnę dzieci, ale jest już na tyle samodzielna, że woli inne rozrywki niż zabawa z młodszą dzieciarnią. Jej hobby to oczywiście ciuchy i kosmetyki. Nastolatka już...

 • Shirley Manson, piękna wokalistka grupy Garbage, wyznała ostatnio w wywiadzie dla jednego z angielskich brukowców, że jako nastolatka od czasu do czasu raniła się nożem.

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  Urodzona w Ohio, już jako dziecko przejawiała wiele zainteresowań i talentów - uczyła się śpiewu i uczęszczała na zajęcia baletowe. Szybko zdobyła angaż w sztuce "The Innocents". By wesprzeć jej(...) CBS zaangażowała ją, jako jedną z głównych postaci, w sitcomie "Square Pegs" Mimo że wystąpiła tylko w jednym sezonie, jej kreacja nieśmiałej nastolatki została bardzo dobrze odebrana przez...

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?

 • Dostanie nagrodę i... oszaleje

  Istnieje ryzyko, że Emma Stone, nominowana do Złotego Globa za rolę w filmie "Łatwa dziewczyna", oszaleje podczas gali rozdania nagród.

 • Nie wyróżniali się na tle innych dzieci

  Zachwycają talentem, błyszczą urodą i kreacjami. Jednak jako dzieci nie wszystkie dziewczynki zapowiadały się na królowe ekranu, a chłopcy na amantów i bohaterów filmów akcji.

Wideo na temat: angelina jako nastolatka
 • Jako w piekle, tak i na Ziemi

  Dwójka archeologów poszukuje zaginionego skarbu w katakumbach pod Paryżem.

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.