• Informacje na temat:

  angelina jole

Artykuły na temat: angelina jole
 • Angelina Jolie i Brad Pitt zaręczyli się

  Jedna z najpiękniejszych par Hollywood - Angelina Joli i Brad Pitt - zaręczyli się. "Tak, mogę to potwierdzić - powiedziała amerykańskiemu magazynowi "People" Cynthia Pett-Dante, rzeczniczka Pitta.

 • Tajemnicza Angelina Jolie

  Ruszyły zdjęcia do szpiegowskiego filmu "Salt". W głównej roli agentki CIA Evelyn A. Salt - Angelina Jolie.

 • Nietypowa suknia ślubna Angeliny Jolie

  Angelina Jolie poślubiła Brada Pitta w sukni zdobionej wyhaftowanymi rysunkami... jej dzieci. Brad, który zapomniał krawata, pożyczył na uroczystość krawat od swojego syna - oto szczegóły najbardziej oczekiwanego ślubu roku.

 • Jolie i Thornton na Berlinale

  Specjalny pokaz reżyserskiego debiutu Angeliny Jole "In the Land of Blood and Honey" będzie jednym z największych wydarzeń 62. edycji festiwalu w Berlinie. Swój najnowszy film pokaże w konkursie Berlinale były partner hollywoodzkiej gwiazdy - Billy Bob Thornton.

 • Nominacje do Oscarów

  We wtorek, o 14.30 czasu polskiego, w Los Angeles ogłoszono nominacje do tegorocznych Oscarów, nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Największym faworytem jest film ''American Beauty'', który otrzymał aż osiem nominacji - więcej niż jakikolwiek inny obraz. Po siedem nominacji otrzymały filmy "The Insider" i "The Cider House Rules", a sześć kinowy przebój "Szósty zmysł".

 • Film "American Beauty" jest najpoważniejszym kandydatem do tegorocznych nagród Oscara, czego dowiodło niedzielne rozdanie Złotych Globów. Jak wykazuje wieloletnie doświadczenie, obrazy które otrzymują nagrody przyznawane przez dziennikarzy akredytowanych w Hollywood, mają potem duże szansę na nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Wideo na temat: angelina jole
 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...