• Informacje na temat:

  angelina jolie 2010

Artykuły na temat: angelina jolie 2010
 • Angelina Jolie uwodzi z plakatu "Salt"

  Patrząc na udostępniony w tym tygodniu plakat do filmu "Salt" Philipa Noyce'a, trudno uwierzyć, że pierwotnie reżyser chciał powierzyć główną rolę Tomowi Cruisowi. Na plakacie umieszczone jest pytanie "Kim jest Salt?". Pełne ustna i zmysłowe spojrzenie nie pozostawiają wątpliwości - Salt to Angelina Jolie .

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • Polska Angelina w "Hotelu 52"

  Aktorka, piosenkarka i modelka Agnieszka Orzechowska wystąpi gościnnie w 4. odcinku "Hotelu 52". W kogo wcieli się polska Angelina Jolie? Czy dołączy do obsady serialu?

 • Angelina Jolie reżyseruje film "Unbroken"

  Angelina Jolie wyreżyseruje i wyprodukuje film "Unbroken", epicki dramat poświęcony życiu Louisa "Louie" Zamperiniego, będący adaptacją niezwykle popularnej powieści z gatunku non-fiction autorstwa Laury Hillenbrand.

 • Nowy film z Angeliną

  Evelyn A. Salt, podejrzewana o to, że jest uśpionym rosyjskim szpiegiem, który planuje zamach na amerykańskiego prezydenta - w takiej roli i w różnobarwnych perukach zobaczymy Angelinę Jolie w nowym filmie Phillipa Noyce'a. Zdjęcia rozpoczęły się we wtorek w Nowym Jorku.

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Najbardziej lubiana para Hollywood

  Michael Douglas i jego żona Catherine Zeta-Jones zostali okrzyknięci najbardziej lubianą parą Hollywood 2010 roku, pokonując m.in. Angelinę Jolie i Brada Pitta .

 • Angelina Jolie u Tima Burtona?

  Angelina Jolie może wkrótce pojawić się na wielkim ekranie jako czarny charakter.

 • Majdan zmienia mieszkanie

  Radek Majdan za dwa miesiące wprowadzi się do swojego nowego mieszkania w centrum Warszawy. Czy zamieszka tam z polską Angeliną Jolie, Agnieszką Orzechowską?

 • Angelina Jolie uwodzi z plakatu

  Patrząc na udostępniony w tym tygodniu plakat do filmu "Salt" Philipa Noyce'a, trudno uwierzyć, że pierwotnie reżyser chciał powierzyć główną rolę Tomowi Cruisowi. Na plakacie umieszczone jest pytanie "Kim jest Salt?". Pełne ustna i zmysłowe spojrzenie nie pozostawiają wątpliwości - Salt to Angelina Jolie.

Zdjęcia na temat: angelina jolie 2010