• Informacje na temat:

  angelina jolie 27

Artykuły na temat: angelina jolie 27
 • Angelina Jolie wściekła na sąd. Może stracić prawo do opieki nad dziećmi!

  Zgodnie z decyzją sądu Angelina Jolie (43 l.) do czasu rozwodu musi umożliwić Bradowi Pittowi (54 l.) częstsze kontakty z szóstką ich dzieci. Gdy aktorka będzie pracować nad drugą częścią filmu "Czarownica" w Wielkiej Brytanii, dzieci mają znaleźć się pod opieką Pitta.

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

 • Angelina Jolie całuje najlepiej?

  To, czy Angleina Jolie całuje najlepiej, okaże się już 31 maja, podczas ogłoszenia wyników MTV Movie Awards. Aktorka została nominowana w trzech kategoriach, w tym za najlepszy pocałunek w filmie "Ścigani".

 • Angelina Jolie jest blondynką

  Angelina Jolie zdradziła, że naturalnym kolorem jej włosów jest ciemny blond.

 • Angelina Jolie wciąż w Wenecji

  Angelina Jolie znalazła się w ramionach znanego włoskiego aktora Raoula Bovy; wszystko na planie kręconego od dwóch miesięcy w Wenecji romantycznego thrillera "The Tourist" w reżyserii Floriana Henckela von Donnersmarcka.

 • Angelina Jolie: Ślub nieprędko

  Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) i Brad Pitt (42 l., "Troja" ) przyznali podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu narodzin córeczki (27 maja), że nie mają jak na razie ślubnych planów.

 • Angelina płacze

  Dla 32-letniej Angeliny Jolie śmierć matki na początku tego roku musiała być naprawdę traumatycznym przeżyciem - pojawiły się nawet plotki , że z tego powodu jest na krawędzi załamania nerwowego.

 • Angelina Jolie urodziła córkę!

  Angelina Jolie (30 l., "Lara Croft: Tomb Rider") i Brad Pitt Brad Pitt (42 l., "Troja"), najbardziej znana obecnie para Hollywood, doczekała się pierwszego biologicznego potomka. W sobotę, 27 maja, w Namibii (południowo-zachodnia Afryka), aktorka urodziła córkę, która otrzymała imiona Shiloh Nouvel i nazwisko obojga rodziców - Jolie-Pitt.

 • Olbrychski zachwycony Angeliną

  ..."To znakomita artystka, a prywatnie ciepły i serdeczny człowiek. Współpracowało się z nią znakomicie" - tak o Angelinie Jolie powiedział Daniel Olbrychski , który z aktorką spotkał się na planie filmu "Salt".

 • Angelina Jolie całuje najlepiej?

  To, czy Angleina Jolie całuje najlepiej, okaże się już 31 maja, podczas ogłoszenia wyników MTV Movie Awards. Aktorka została nominowana w trzech kategoriach, w tym za najlepszy pocałunek w filmie "Ścigani".