• Informacje na temat:

  angelina jolie biust

Artykuły na temat: angelina jolie biust
 • Agnieszka Orzechowska (34 l.) postanowiła wykorzystać słoneczną pogodę i zrobiła sobie sesję zdjęciową topless nad jeziorem. Modelka, znana jako "polska Angelina Jolie", pozowała na kocu, eksponując jędrny biust i tatuaże. To pierwsza tego typu sesja od wypadku, który wydarzył się w 2014 roku - Orzechowska podczas jednej z imprez wypadła z pierwszego piętra kamienicy, tracąc na kilka miesięcy...

 • Nagi biust Angeliny

  Ciężarna Angelina Jolie, w trakcie urlopu na Lazurowym Wybrzeżu, widać zapomniała na chwilę o tłumie paparazzich kryjących się w krzakach pod jej balkonem. Gwiazda nieopatrznie błysnęła nagim biustem.

 • Farna okrzyknięta czeską Angeliną Jolie

  Ta młoda piosenkarka, pochodząca z Zaolzia, została niedawno okrzyknięta przez czeskie media ich... Angeliną Jolie.

 • Angelina Jolie: Nurkująca Lara Croft

  Pomimo niedawnych doniesień, iż negocjacje w sprawie występu w roli Lary Croft w sequelu przebojowej opowieści "Lara Croft: Tomb Raider" prowadzi Kelly Brook, wszystko wskazuje na to, że rolę seksownej bohaterki po raz drugi zagra Angelina Jolie. Według ostatnich informacji aktorka podpisała już kontrakt na udział w kontynuacji historii.

 • Agnieszka Orzechowska bliska podjęcia kluczowej decyzji! Przez problemy zdrowotne zmniejszy biust?

  Jolie" i chyba całkiem dobrze czuje się z tym przydomkiem. Szczególnie głośno zrobiło się o niej w lutym 2014 roku. A to za sprawą poważnego wypadku, któremu uległa. Podczas jednej z imprez kobieta(...) zmniejszyć biust. Duże piersi wcale nie są takie wygodne .  Są ciężkie, boli mnie kręgosłup.   Rozważam wyjęcie wkładek i powrót do naturalnych piersi .   Głównie dla zdrowia" - mówi. Słuszny wybór?

 • J. Simpson: Najlepszy biust

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson zwyciężyła w kolejnym sondażu piękności. Po wygranej w kategorii "Najseksowniejsza kobieta Ameryki" (według czytelników magazynu "Maxim") piosenkarka może się pochwalić tytułem posiadania "najlepszego biustu w Hollywood".

 • Dramatyczna decyzja Oli Kisio!

  ..."Super Express" donosi, że Aleksandra Kisio (31 l.) zdecydowała się pójść w ślady Angeliny Jolie i chce poddać się zabiegowi mastektomii!

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?

 • Popek o mastektomii Angeliny: Desperacja

  W dzisiejszych tabloidach polskie celebrytki komentują decyzję Angeliny Jolie (37 l.), która usunęła obie piersi w obawie przed rakiem.

 • 68. urodziny Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski świętuje 68. urodziny! Aktor, choć żartuje, że ma już za sobą znaczną część swojego życia, wciąż tryska energią i czuje się... młodo!

Wideo na temat: angelina jolie biust
 • Najpiękniejsze piersi Hollywood

  Prezentujemy jedne z najgorętszych ujęć filmowych z udziałem najsłynniejszych biustów w Hollywood. Które gwiazdy zasłużyły na to miano? Swoje wdzięki prezentowy na ekranie m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Kate Winslet i Penelope Cruz. Piękne aktorki odważnie odsłaniały swoje uroki w takich filmach jak "Elegia", "Desperado" czy "Oczy szeroko zamknięte". Która z pań wypadła

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.