• Informacje na temat:

  angelina jolie cwiczy

Artykuły na temat: angelina jolie cwiczy
 • Podobna do Alexis

  ...– Dziś nie ma takich gwiazd, jak Ava Gardner, jedynie Angelina Jolie ją przypomina. Inne są ładniutkie, ale nie piękne – mówi ta, która ciągle błyszczy.

 • Zadowolony z przegranej Jolie

  Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, przyznał, że choć głosował na córkę, to cieszy się, że to właśnie Kate Winslet dostała statuetkę Oscara.

 • Jolie: Wiedziała, że będzie cierpieć

  Filmy akcji z Angeliną Jolie w roli głównej, udowadniają, że aktorka jest gotowa na każde poświęcenie, a popisy kaskaderskie w jej wykonaniu potwierdzają, że niebezpieczne sceny to jej żywioł. Podobnie będzie w najnowszej produkcji z udziałem artystki - "Salt".

 • Światowa premiera filmu "Tomb Raider"

  W poniedziałek wieczorem, 11 czerwca, w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu "Lara Croft: Tomb Raider" . Największą gwiazdą pokazu była oczywiście Angelina Jolie, tytułowa bohaterka tej superprodukcji. Gwiazda miała na sobie spodnie z czarnej skóry i czarną, obcisłą podkoszulkę. Fani Lary Croft wykrzykiwali imię aktorki i z aprobatą wypowiadali się na temat jej wyglądu.

Wideo na temat: angelina jolie cwiczy
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...