• Informacje na temat:

  angelina jolie i brad pitt bliźniaki

Artykuły na temat: angelina jolie i brad pitt bliźniaki
 • Angelina Jolie jest w ciąży!?

  Magazyn „Star” donosi, że jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, Angelina Jolie (38 l.), spodziewa się dziecka!

 • Pitt odrzucił oświadczyny Jolie

  Brad Pitt odrzucił podobno propozycję małżeństwa złożoną mu przez Angelinę Jolie.

 • Angelina i Brad pobiorą się dla dzieci?

  Para poznała się na planie komedii "Pan i Pani Smith" w 2005 roku, kiedy Pitt był mężem Jennifer Aniston. Aktor wielokrotnie powtarzał jednak, że nigdy nie zdradził żony, a z Jolie związał się już po(...): Shiloah i bliźniaki Vivienne i Knoxa). Często powtarzają, że w ich rodzinie wciąż jest miejsce dla kolejnych maluchów. Coraz częściej mówią także o ślubie. Ostatnio Pitt przyznał, iż "łamie się", na...

 • Brad Pitt sam przeciął pępowiny!

  Podczas porodu Angeliny Jolie, jej partner Brad Pitt nie odstępował jej nawet na krok i zachowywał się jak przystało na prawdziwego mężczyznę.

 • Brad odrzucił oświadczyny Angeliny!

  Brad Pitt odrzucił podobno propozycję ślubu złożoną mu przez Angelinę Jolie! Zamiast tego chce się zapisać na... terapię dla par.

 • Brad Pitt "ekstremalnie sexy"

  Angelina Jolie nie dziwi się wcale emocjom, jakie w kobietach na całym świecie wywołuje Brad Pitt. Aktorka uważa bowiem, że jej partner jest "najseksowniejszym" mężczyzną, jakiego dotychczas spotkała.

 • Angelina urodziła

  Tym razem doniesienia są prawdziwe. W sobotę, 12 lipca, Angelina Jolie (33 l.) urodziła chłopca i dziewczynkę.

 • Jolie i Pitt: Ślub w lutym?

  Słynna aktorska para Angelina Jolie (31 l., "Mr & Mrs Smith" ) i Brad Pitt (42 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) pobierze się w lutym. Ślub zaplanowano w jednym z włoskich miast - tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media. Nie znany jest dokładny termin, ale wygląda na to, iż miałby się odbyć w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  ...biologiczna córka Brada Pitta i Angeliny Jolie to najbardziej wpływowe dziecko świata. Na czym polegają jej "wpływy"? Na pozór trudno to dostrzec. Podczas gdy niewiele starsza Suri Cruise chodzi w pełnym(...) swoimi rodzicami, którzy starają się uwrażliwiać dzieci na nieszczęścia tego świata. Pierworodna Brada Pitta wydaje się być więc zwykłym dzieckiem. Okazuje się bowiem, że Brad i Angelina uczą dzieci...

 • Pitt i Jolie: Ile wydają na dzieci?

  Utrzymanie szóstki pociech kosztuje hollywoodzka parę - Angelinę Jolie i Brada Pitta - ponad 10 milionów dolarów rocznie - wyliczył brytyjski tabloid "The Sun".

Wideo na temat: angelina jolie i brad pitt bliźniaki
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...