• Informacje na temat:

  angelina jolie i brad pitt dom

Artykuły na temat: angelina jolie i brad pitt dom
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Co mają do podziału?

  Rozstaje się jedna z najsławniejszych, ale i najbogatszych par show-biznesu. Czy szykuje się batalia o pieniądze? Jest wszak o co… Przez 12 lat wspólnego życia Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) zgromadzili majątek szacowany na przeszło 400 milionów dolarów, czyli ponad 1,5 miliarda złotych!

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  To najgłośniejsze i najszerzej komentowane rozstanie w Hollywood. Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) rozwodzą się i stoczą w sądzie prawdziwą batalię o prawo do opieki nad dziećmi. Mówi się, że aktor ujawni mroczne sekrety żony. Przekonuje, że ma ich na swoim koncie całkiem sporo.

 • Angelina Jolie w ciąży?

  Hollywoodzka para Angelina Jolie - Brad Pitt chce mieć kolejne dziecko.

 • Angelina Jolie odpuściła Bradowi Pittowi!

  Prawie dwa lata po burzliwym rozstaniu Angelina Jolie (43 l.) uznała prawa rodzicielskie Brada Pitta (54 l.), z którym jest w separacji, do sześciorga ich dzieci.

 • Brad Pitt kupił córce dom

  Świeżo upieczony tata Brad Pitt (42 l., "Siedem lat w Tybecie" ) nie traci czasu. Wraz z partnerką, Angelina Jolie (31 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) dopiero co opuścili Namibię, a już robią "małe" zakupy. Pierwszą inwestycją gwiazdora jest dom, za który zapłacił 9 milionów dolarów. Luksusowa posiadłość na pewno będzie właściwym miejscem na wychowywanie maleńkiej córeczki.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Sprzątaczka zdradziła szczegóły ich życia erotycznego!

  Angelina Jolie (38 l.) i Brad Pitt (50 l.) są bardzo perwersyjni. Tak twierdzi ich sprzątaczka…

 • Brad Pitt sprzedaje dom

  Brad Pitt zdecydował się wystawić na sprzedaż dom na plaży w Malibu. Gwiazdor zakupił posiadłość za 8,4 mln dolarów w 2005 roku, zaraz po rozstaniu z Jennifer Aniston. Znany z zamiłowania do dekoracji wnętrz Pitt chce dziś za niego 13, 75 mln dolarów.

 • Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie podda się operacji zmiany płci

  Od kilku dni media informują, że Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, przejdzie operację zmiany płci. Czy faktycznie?

 • Jolie i Pitt płacą za dom 28 tys. dolarów tygodniowo

  Angelina Jolie i Brad Pitt stawiają na luksus. W każdym zakątku świata dbają o to, by mieć swoje "gniazdko" i nie szczędzą na to pieniędzy. Teraz za wynajęcie odpowiedniego domu w Sydney płacą tygodniowo 28 tys. dolarów.

Zdjęcia na temat: angelina jolie i brad pitt dom