• Informacje na temat:

  angelina jolie i jon voight

Artykuły na temat: angelina jolie i jon voight
 • Angelina Jolie nie zaprosiła na ślub najważniejszej osoby!

  Po 9 latach związku Angelina Jolie (39 l.) poślubiła Brada Pitta (50 l.). Wśród gości zabrakło jednak jednej osoby - jej ojca.

 • Jon Voight chce być dziadkiem

  Ojciec Angeliny Jolie (30 l., "Mrs & Mrs Smith" ), znakomity amerykański aktor Jon Voight (67 l., "Uwolnienie" ), naciska na swoją córkę, by ta urodziła dziecko Brada Bitta. Według Voighta, Pitt (42 l., "Troja" ) posiada "geny, których szuka Angelina".

 • Angelina Jolie zapomina o swoim ojcu

  Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, jeszcze podczas wakacji wyrażał nadzieję, że będzie mógł zobaczyć swoje najmłodsze wnuczęta. Bliźnięta, które urodziły się w lipcu, nigdy jeszcze nie spotkały swojego dziadka.

 • Jolie pogodziła się z Voightem

  Wygląda na to, że Angelina Jolie i jej ojciec - Jon Voight, pogodzili się po latach nieutrzymywania ze sobą kontaktu.

 • Angelina Jolie

  ...małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, Jolie związała się z aktorem Bradem Pittem, z którym ma troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne) oraz troje adoptowanych (Maddoxa(...)Choć na srebrnym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1982 roku, grając u boku swego ojca Jona Voighta w filmie "Szukając wyjścia", prawdziwą karierę filmową rozpoczęła dekadę później od...

 • Wspiera Izrael. Jolie dołączy?

  Znany aktor, a prywatnie ojciec Angeliny Jolie, Jon Voight, przyleciał na półwysep Synaj. Wyraził nadzieję, że dołączy do niego córka, z którą nie jest już pokłócony.

 • Angelina pogodziła się z ojcem

  Wygląda na to, że Angelina Jolie i jej ojciec, aktor Jon Voight , pogodzili się po latach nieutrzymywania ze sobą kontaktu.

 • John Voight chce wreszcie zobaczyć wnuczkę

  Od kiedy ogłoszono nominacje do tegorocznych amerykańskich nagród telewizyjnych Emmy, John Voight (67 l., "Nocny kowboj") - odtwórca roli polskiego papieża w filmie Johna Kenta Harrisona "Jan PawełI II", za która otrzymał tegoroczną nominację nie myśli o nikim innym, jak tylko o swojej wnuczce - Shilioh Nouvel Pitt-Jolie.

 • Angelina pogodziła się z ojcem?

  Po prawie ośmiu latach publicznych waśni, Angelina Jolie i jej ojciec Jon Voight starają się pogodzić: 70-letni Voight wyznał, że on i jego córka odnowili kontakty i nieśmiało odbudowują swoje relacje...

 • Jolie pogodziła się z ojcem

  Po prawie ośmiu latach publicznych waśni, Angelina Jolie i jej ojciec Jon Voight starają się pogodzić: 70-letni Voight wyznał, że on i jego córka odnowili kontakty i nieśmiało odbudowują swoje relacje.

Wideo na temat: angelina jolie i jon voight
 • Nie wiedział, że Angelina jest w mieście!

  Ojciec Angeliny Jolie, 70-letni Jon Voight, o tym, że jego córka przebywa w Waszyngtonie na zdjęciach do najnowszego filmu, dowiedział się od... paparazzich. Bardzo zaskoczony oznajmił, że w takim wypadku będzie musiał się z nią skontaktować.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...