• Informacje na temat:

  angelina jolie na czerwonym dywanie

Artykuły na temat: angelina jolie na czerwonym dywanie
 • Joanna Krupa wygląda jak Angelina Jolie?

  Joanna Krupa (37 l.) zjawiła się wczoraj na bankiecie charytatywnym "Zostań Psim Aniołem". Modelka promieniała na ściance, a zagraniczne media porównały jej kreację do słynnej czerwonej sukni Angeliny Jolie (41 l.).

 • Dlaczego nie pojawili się na Oscarach?

  Na tegorocznej gali rozdania Oscarów zabrakło kilku znanych gwiazd. Ich nieobecność wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród mediów. Na czerwonym dywanie nie pojawili się m.in. Angelina Jolie i Brad Pit. Plotkarskie portale odnotowały także nieobecność Jennifer Lawrence, Andrew Garfielda i Ryana Goslinga. Co robiły te gwiazdy podczas gdy ich branżowi koledzy brylowali na czerwonym dywanie?

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Sprzątaczka zdradziła szczegóły ich życia erotycznego!

  Angelina Jolie (38 l.) i Brad Pitt (50 l.) są bardzo perwersyjni. Tak twierdzi ich sprzątaczka…

 • Pitt i Jolie: Czule w Cannes

  Pomimo plotek o kryzysie w związku najpiękniejszej pary świata - podczas premiery "Bękartów wojny" Brad Pitt i Angelina Jolie pojawiali się w środę na czerwonym dywanie razem, a czułościom między partnerami nie było końca także podczas wieczornego przyjęcia - poinformował portal purepeople.com.

 • Jolie wraca do domu

  Aktorka Angelina Jolie przyjedzie do USA po raz pierwszy od czasu urodzenia bliźniąt w lipcu.

 • Nowa misja Angeliny Jolie

  Po upublicznieniu wiadomości o przejściu podwójnej mastektomii na początku tego roku, Angelina Jolie podejmuje się teraz misji mającej na celu upowszechnienie na całym świecie badania na mutację genu, który może prowadzić do raka piersi i jajnika.

 • Brad i Angelina: czule w Cannes

  Pomimo plotek o kryzysie w związku najpiękniejszej pary świata - podczas premiery "Bękartów wojny" w Cannes - Brad Pitt i Angelina Jolie pojawili się na czerwonym dywanie razem, a czułościom między partnerami nie było końca także podczas przyjęcia.

 • Złote Globy: Olśniewająca Jolie

  Ponadczasowa elegancja, dopasowane gorsety, syrenie treny i szczypta magii dawnego Hollywoodu - tak w skrócie opisać można czerwony dywan podczas niedzielnego wręczenia Złotych Globów. Media oszalały na punkcie Angeliny Jolie i jej pięknej kreacji od Versace.

 • Brad Pitt zaatakowany i pobity!

  Brad Pitt towarzyszył swojej narzeczonej, Angelinie Jolie, podczas premiery jej najnowszego filmu "Maleficent", która odbyła się w Los Angeles. Spotkała go tam jednak przykra sytuacja! Portal TMZ donosi, że gdy aktor rozdawał autografy na czerwonym dywanie, nieznany mężczyzna przedarł się przez barierkę ochronną i rzucił się na niego! Udało mu się nawet przechytrzyć ochronę. Sprawca ponoć...

 • Jolie pojawiła się publicznie

  Angelina Jolie towarzyszyła w niedzielę, 2 czerwca, swemu partnerowi Bradowi Pittowi na premierze filmu "World War Z". Hollywoodzka piękność pojawiła się publicznie po raz pierwszy, odkąd przeszła zabieg prewencyjnej mastektomii.