• Informacje na temat:

  angelina jolie na święta

Artykuły na temat: angelina jolie na święta
 • "Angelina z rozpaczy tak strasznie schudła"

  Od zawsze byli dla siebie wsparciem - Angelina bardzo ceni sobie rady starszego brata.

 • Zima tuż tuż, zbliżają się również Święta i z tej okazji mamy dla Was zabawę, w której możecie wygrać różne filmy na DVD. To może być świetny prezent dla najbliższych!

 • Jolie nie lubi rodziców Pitta

  Po krótkim pobycie w Pradze, Nowym Orleanie i Nowym Jorku, Angelina Jolie (32 l.) powróciła na plan swojego nowego filmu pod tytułem "The Changeling". Na planie zdjęciowym aktorkę odwiedził Brad Pitt, który cały czas próbuje przekonać ją do swojego planu spędzenia Świąt Dziękczynienia.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Jan Englert zamartwia się o córkę. Jak poradzi sobie Helena?

  NYU Tisch School of the Arts w Nowym Jorku. To jedna z najlepszych szkół filmowych na świecie, jej absolwentami są m.in. Lady Gaga i Angelina Jolie.  - Na razie wybieram się na 4 lata. Zawsze marzyłam(...). Chciałaby trafić do dobrej aktorskiej agencji i chodzić na castingi. Jej marzeniem jest granie w amerykańskich filmach.  - Ale chciałabym do Polski przyjeżdżać na święta i na wakacje - mówi córka aktora...

 • Święta Angeliny Jolie

  Po krótkim pobycie w Pradze, Nowym Orleanie i Nowym Jorku, Angelina Jolie powróciła na plan swojego nowego filmu pod tytułem "The Changeling".

 • Anna Głogowska przerywa milczenie w sprawie afery narkotykowej: Komuś zależało, by mnie opluć

  ...amerykańskiej aktorki Angeliny Jolie, czytałam, co pisano na jej temat w internecie. Wpisom na temat jej rzekomych dewiacji nie było końca. Z czasem, gdy aktorka zrozumiała, jaką siłę mają te(...) odszkodowanie, a pieniądze przekazywała na jakiś ważny cel. Czyli robiła coś dla innych swoim kosztem. Jolie będzie inspiracją dla pani? - Ja nigdy nie prowokowałam takich sytuacji, ale skoro już...

 • A. Jolie: Nauka w święta

  29-letnia Angelina Jolie ( "Sky Kapitan i świat jutra" ) postanowiła spędzić święta nadzwyczaj pracowicie. Piękna aktorka zaplanowała bowiem wyjazd do... Indii, bądź Bejrutu, by pokazać swemu adoptowanemu synkowi, 3-letniemu Maddoxowi, jak odmienne są zwyczaje w różnych krajach.

 • Imperium". Informatorzy tabloidów twierdzą, że kolejna próba pogodzenia się małżonków nastąpi w święta Bożego Narodzenia - Maryla zaprosiła bowiem Andrzeja na wspólną Wigilię! "Święta to czas pojednania(...)... Bez wątpienia rozstanie Angeliny Jolie (41 l.) i Brada Pitta (52 l.) było jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. Słynna hollywoodzka para postanowiła zakończyć swoje małżeństwo...

 • Jolie i Pitt: Miliony dla zwierząt

  Angelina Jolie i Brad Pitt podarowali 2 mln dolarów rezerwatowi w Namibii. Aktorzy wraz z dziećmi spędzili w nim święta Bożego Narodzenia.

Wideo na temat: angelina jolie na święta
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Renifer Niko ratuje Święta

  "Renifer Niko ratuje Święta" to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia. Film nagrodzony na najważniejszych festiwalach filmowych dla dzieci i nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Wszystkie renifery na świecie marzą, by pewnego dnia dołączyć do Powietrznej Eskadry Świętego...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

Dyskusje na temat: angelina jolie na święta
 • Re: Z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w piękną kobietę!

  grubszą tapetę na obojętnie jak nijakiej czy wręcz brzydkiej twarzy zaraz obwołują ją co najmniej piękną jeżeli nie zjawiskową. Zjawiskową twarz ma Angelina Jolie czy Grace Kelly. Twarz powyżej, podobnie jak twarz Rusin, Kożuchowskiej i większości polskich pseudogwiazdek są POSPOLITE. święta prawda.