• Informacje na temat:

  angelina jolie na święta

Artykuły na temat: angelina jolie na święta
 • "Angelina z rozpaczy tak strasznie schudła"

  Od zawsze byli dla siebie wsparciem - Angelina bardzo ceni sobie rady starszego brata.

 • Zima tuż tuż, zbliżają się również Święta i z tej okazji mamy dla Was zabawę, w której możecie wygrać różne filmy na DVD. To może być świetny prezent dla najbliższych!

 • Jolie nie lubi rodziców Pitta

  Po krótkim pobycie w Pradze, Nowym Orleanie i Nowym Jorku, Angelina Jolie (32 l.) powróciła na plan swojego nowego filmu pod tytułem "The Changeling". Na planie zdjęciowym aktorkę odwiedził Brad Pitt, który cały czas próbuje przekonać ją do swojego planu spędzenia Świąt Dziękczynienia.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Anna Głogowska przerywa milczenie w sprawie afery narkotykowej: Komuś zależało, by mnie opluć

  ...amerykańskiej aktorki Angeliny Jolie, czytałam, co pisano na jej temat w internecie. Wpisom na temat jej rzekomych dewiacji nie było końca. Z czasem, gdy aktorka zrozumiała, jaką siłę mają te(...) odszkodowanie, a pieniądze przekazywała na jakiś ważny cel. Czyli robiła coś dla innych swoim kosztem. Jolie będzie inspiracją dla pani? - Ja nigdy nie prowokowałam takich sytuacji, ale skoro już...

 • Święta Angeliny Jolie

  Po krótkim pobycie w Pradze, Nowym Orleanie i Nowym Jorku, Angelina Jolie powróciła na plan swojego nowego filmu pod tytułem "The Changeling".

 • Imperium". Informatorzy tabloidów twierdzą, że kolejna próba pogodzenia się małżonków nastąpi w święta Bożego Narodzenia - Maryla zaprosiła bowiem Andrzeja na wspólną Wigilię! "Święta to czas pojednania(...)... Bez wątpienia rozstanie Angeliny Jolie (41 l.) i Brada Pitta (52 l.) było jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. Słynna hollywoodzka para postanowiła zakończyć swoje małżeństwo...

 • A. Jolie: Nauka w święta

  29-letnia Angelina Jolie ( "Sky Kapitan i świat jutra" ) postanowiła spędzić święta nadzwyczaj pracowicie. Piękna aktorka zaplanowała bowiem wyjazd do... Indii, bądź Bejrutu, by pokazać swemu adoptowanemu synkowi, 3-letniemu Maddoxowi, jak odmienne są zwyczaje w różnych krajach.

 • Ach, co to będzie za ślub

  ...pokrywają się z zaplanowaną wcześniej datą ślubu. Angelina Jolie i Brad Pitt - zaręczyli się w kwietniu. Tabloidy podają, że najgorętsza para pobierze się we wrześniu na południu Francji, co aktor(...), matka Pitta jest przeciwniczką małżeństw jednopłciowych. Angelina na palcu nosi pierścionek zaręczynowy z brylantem wart pół miliona dolarów. Anna Stachurska i Robert Lewandowski - para planuje pobrać...

 • Jolie i Pitt: Miliony dla zwierząt

  Angelina Jolie i Brad Pitt podarowali 2 mln dolarów rezerwatowi w Namibii. Aktorzy wraz z dziećmi spędzili w nim święta Bożego Narodzenia.

Dyskusje na temat: angelina jolie na święta
 • Re: Z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w piękną kobietę!

  grubszą tapetę na obojętnie jak nijakiej czy wręcz brzydkiej twarzy zaraz obwołują ją co najmniej piękną jeżeli nie zjawiskową. Zjawiskową twarz ma Angelina Jolie czy Grace Kelly. Twarz powyżej, podobnie jak twarz Rusin, Kożuchowskiej i większości polskich pseudogwiazdek są POSPOLITE. święta prawda.